Jump to content
Kawse iNQ <3

[Prezentare] - Kawse

Recommended Posts

Desi unii ma cunosc si mai am o prezentare, dar veche, as vrea sa ma prezint celor cu care am facut cunostinta la revenire.

  • Nume Real: Chiriac Albert 
  • Vârsta: 18
  • Oras: Chisinau, or.Durlesti.
  • Ocupație: Taekwondo WT, School, PC.
  • De unde ai aflat de EliteRoyal - Inca prin 2015 jucam CS:GO pe GO.ELITEROYAL.RO, si am vrut sa fac o cerere de helper si de atunci deja am continuat aici, cu pauza, diferite intamplari.
  • De ce ai ales EliteRoyal - Comunitate durabila, cu unii membri pe care ii cunosc destul de mult si consider ca cu acestia comunitatea nu va muri niciodata. 
  • Ce parere ai despre comunitate - Comunitatea e de nota 10, neavand in vedere conflictele interioare sau diferite situatii.
  • Pe ce server al comunitatii joci - ARENA.ELITEROYAL.RO
  • Profil steam - https://steamcommunity.com/id/KawseER/
  • Cu ce nume joci - Kawse 
  • Interese - Sport.
  • Ai vreo propunere - As propune sa punem o data si o ora anume in care sa intram toti de pe comunitate, care doreste la o discutie 4fun, sa discutam, sa radem si sa facem cunostinta mai bine. ( @2855khh.pngiGreen )
  • O descriere a ta - Salut! Ma numesc Chiriac Albert si am varsta de 18 ani. Locuiesc in Republica Moldova, Chisinau, or. Durlesti. Sunt in clasa 12-a si fac studiile la liceu la profilul realist (matematica, fizica, chimie, biologie). Fac Taekwondo WT (incep al 11-lea an) si nu imi pare deloc rau ca am ales anume acest sport. In rest mai facem cunostinta pe parcurs ❤️ 
  • O poza cu tine (optional) - instagram : albert_chiriac , acolo am poze cu mine. ❤️ 
  • Profil facebook (optional) -  Nu folosesc de o perioada.
  • Skype (optional) - Discord...
  • Alte precizări? - Mersi daca ai citit totul si nu ai sarit peste nici un cuvant.

Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...