Jump to content

Recommended Posts

Activitate Designeri
(RECRUTAM DESIGNERI)

@Uxsutw8.pngDesigner

Avem doi designeri, aceia fiind @5I3ajds.pngKIki ❤️ 怠惰な si @5I3ajds.png.DropXor., insa chiar am vrut sa vad, printr-o cerere avatar, in cat timp voi primi un raspuns. Stiu ca lucrarea are nevoie de timp, insa nu chiar de zile intregi(in cazul unui avatar). Si asa sunteti doar 2, daca sunteti si inactivi degeaba tineti gradul acolo sub avatar, mai actualizati portofoliu, aduceti ceva nou. Prin asta puteti inspira pe altii sau motiva sa faca o cerere de avatar.

@2855khh.pngiGreen sper sa nu te superi daca am facut topicul dat fara acordul tau ❤️, dar cred ca toti sunt de acord cu acest lucru.

Am o propunere de un "raport saptamanal" al designerilor:
In fiecare saptamana sa in portofoliu sa fie adaugate minim 5 lucrari.
In regulament sa se acorde designerilor maxim 2 sau 3 zile pentru a raspunde la o cerere, in caz contrar sa se ofere (1/3 Designer Warn), iar la 3/3 DW primeste remove.
Prin aceasta metoda o sa ridicam putin activitatea designerilor, poate si vor aparea doritori la functia data.


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kawse nu o sa dam warnuri la nimeni, cu kiki te-ai certat, era logic ca nu-ti face nimic, iar dropxor s-a suparat ca i-a fost respinsa cererea de designer-superior, pana la urma i-am scos de tot designeru pentru ca orice critica o ia ca pe un atac personal.

concluzie: suntem in cautare de designeri pentru ca a mai ramas doar kiki.

Nu trebuie de facut rapoarte, warnuri si chestii de genu pe comunitatea asta, aici nimeni nu e la munca, fiecare face ce face din placere, nu pentru ca este obligat, dar oricum este de dorit ca sa raspunda la cereri in 2-3 zile maxim.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...