Jump to content
G4BR!3Ḷ

acceptat Cerere Designer Superior G4BR!3L

Recommended Posts

  • Nume: Gabriel
  • Vârsta: 17
  • Experiență în Photoshop:  am ceva timp vreo 2-3 ani cu intreruperi
  • Creații EliteRoyal: Am facut semnaturi la o parte din cei care se folosesc de forum , le pot adauga aici cu usurinta, dar ma tem sa nu fie prea incarcata cererea
  • Creații Generale: Le am in portofoliu.
  • Link PSD:  Dau psd , deodata dupa ce am facut lucrarea , ca dupa nu l mai salvez
  • Link Portofoliu: 
  • Cu ce software te ocupi:  AdobePhotoShop Cs6
  • De ce vrei Designer:  Pentru ca la moment , doar eu mai fac lucrari si ma ocup asa intr - o mica parte de DesignZone , am putina experienta si chiar imi doresc asta
  • Alte Precizări:  Nu exista

7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Not Yet No GIF


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, .DropXor. said:

Neutru, raman la ideea lui @k9qPJtg.pngKawse, si nu stiu daca mi se pare doar mie, dar de ce le ai facut cadouri doar celor cu grad mai mare ce te ai "certat" putin inainte sa faci cererea ?

Și mie mi-o făcut cadou chiar dacă nu am nici un grad:))))) Nustiu ce vrei sa zici tu... Dar zi direct Contra nu te mai da pe la o parte... Ca se vede ca ai ura pe el încă de când ți-a dat Contra la cererea ta.. 

 

 

Prooo


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Acum 22 ore, .DropXor. a spus:

Neutru, raman la ideea lui @k9qPJtg.pngKawse, si nu stiu daca mi se pare doar mie, dar de ce le ai facut cadouri doar celor cu grad mai mare ce te ai "certat" putin inainte sa faci cererea ?

Doar Lui Zappy i-am făcut cadou și are grad mai mare ca al meu  și nu are nici o legătura , cadourile le-am făcut pentru ca am simțit sa le fac, nu pentru a avea o influența , sper ca ne-am lămurit ❤️


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...