Jump to content
G4BR!3Ḷ

acceptat Cerere Designer Superior G4BR!3L

Recommended Posts

2 hours ago, G4BR!3Ḷ said:

Xgd60ud.png

n-am uitat de cererea ta man 😄 nu uit nici o cerere

ma gandeam ce lucrare sa faci pentru comunitate si m-am gandit.
Vezi acele 2 banere de pe pagina principala?

Creaza un banner si pe partea de sus al banerului scrie urmatoarea informatie:

Doar pe serverele noastre poti castiga in fiecare luna jocuri steam cum ar fi CS: Source, CS: GO. VIP, credite, grade si alte premii frumoase.
Serverele sunt vechi si populate cu lume pozitiva si prietenoasa, gradele si VIP sunt gratuite si configuratia serverelor este de top.
Intra si tu chiar acum pe CSS.ELITEROYAL.RO (cs: source), GO.ELITEROYAL.RO (cs: go) si ARENA.ELITEROYAL.RO (cs: go).

Alege un font frumos si o imagine frumoasa ca textul sa fie usor de citit si in dependenta de lucrarea care o sa faci o sa hotarasc daca meriti designer superior.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 2 ore, iGreen a spus:

n-am uitat de cererea ta man 😄 nu uit nici o cerere

ma gandeam ce lucrare sa faci pentru comunitate si m-am gandit.
Vezi acele 2 banere de pe pagina principala?

Creaza un banner si pe partea de sus al banerului scrie urmatoarea informatie:

Doar pe serverele noastre poti castiga in fiecare luna jocuri steam cum ar fi CS: Source, CS: GO. VIP, credite, grade si alte premii frumoase.
Serverele sunt vechi si populate cu lume pozitiva si prietenoasa, gradele si VIP sunt gratuite si configuratia serverelor este de top.
Intra si tu chiar acum pe CSS.ELITEROYAL.RO (cs: source), GO.ELITEROYAL.RO (cs: go) si ARENA.ELITEROYAL.RO (cs: go).

Alege un font frumos si o imagine frumoasa ca textul sa fie usor de citit si in dependenta de lucrarea care o sa faci o sa hotarasc daca meriti designer superior.

yrcWvGq.png


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@G4BR!3Ḷ distanta intre acele 3 fraze e prea mare, pune-le mai aproape si coboara-le putin mai jos, acele 2 imagini cu Global n-au nici o treaba, trebuie scoase, la fel si textul gaming republic. Lets go 🙂


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...