Jump to content

Recommended Posts

  • Prenume: Emanoil
  • Varsta: 39
  • Nickname din joc: manolo
  • Cu ce nume ai mai jucat: manolo
  • Steam ID [click] ID-ul Steam: 76561198047570489
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198047570489/
  • Experienta helper/admin - AM FOST ADMIN 1 AN, PE SERVER XB
  • De ce doresti acest grad - eu joc de placere si ma enerveaza enorm cineva care intra cu coduri . si nu agreez limbajul vulgar in jocuri
  • Cat timp poti sa petreci pe server - aproape zilnic ~ 3~5 ore
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  pana acum cred ca m-a cunoscut lumea pe server si am un respect fata de playeri si de la playeri
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server] -Jr
  • Gradul dorit [click] - Admin

manolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 oră în urmă, .DropXor. a spus:

Salut, nu prea te am observat pe server... nu ti dau contra dar o sa mi creez o parere dupa felul in care raspund ceilanti... si nu poti incepe de la admin, incepi de la helper ca toti ceilanti

Nici el nu te-a vazut pe tine.

PRO!

 


giphy.gif8536oR0.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@manolo nu poti incepe direct cu admin, terbuie sa fii acceptat ca helper si cu timpu sa avansezi la helper+, si doar dupa asta la admin, daca doresti direct un grad mai mare il poti primi prin donatie, nu vad poza cu orele, scrie !active cand esti pe server, faci un screenshot, il urci pe imgur.com si pui linkul aici, ms.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 11 ore, iGreen a spus:

@manolo nu poti incepe direct cu admin, terbuie sa fii acceptat ca helper si cu timpu sa avansezi la helper+, si doar dupa asta la admin, daca doresti direct un grad mai mare il poti primi prin donatie, nu vad poza cu orele, scrie !active cand esti pe server, faci un screenshot, il urci pe imgur.com si pui linkul aici, ms.

https://imgur.com/gallery/SHAiILa

 

sper sa fie ok

Edited by manolo

manolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...