Jump to content
iGreen

Vrei sa cumperi BITCOIN, ETHERIUM sau alta CryptoValuta si nu stii de unde?

Recommended Posts

Salut, dupa cum observati BITCOINU a ajuns la 50000$ la data 09.02.2021, timp de 1 noapte a urcat cu 10000$ !!
Impreuna cu BITCOINU au urcat si alte cryptovalute, pentru ca majoritatea urmeaza bitcoinu din urma, se prezice ca bitcoinu va ajunge la 500.000 de dolari timp de 1-2 ani, de asta va recomand sa investiti acum. 

In 2010 un bitcoin nu costa nici macar 1 cent, costa $0.0008, va dati seama cata lume a devenit bogata, dar inca nu e tarziu sa investiti pentru ca cat mai multe corporatii mari incep sa se afilieze pentru ca asta e viitorul, banii cash o sa dispara cu timpu. Lumea se va digitaliza complet, acum cu bitcoin poti cumpara practic orice, poti achita serviciile comunale etc etc.

De asta va recomand sa cumparati, eu cumpar de [AICI] pentru ca comisionul este mic, tranzactia e instanta, se poate cumpara cu cardu, sau transfer bancar sau mai sunt cateva metode... e un site de incredere folosit de milioane de oameni, folositi linkul meu ca sa primiti reducere la comision la prima cumparare.

PS: Azi am aflat de un site care are comisioane si mai mici si accepta sa cumperi de la 50$ in sus, in comparatie cu situl de mai sus care accepta doar de la 100$ in sus. Trebuie sa treceti verificarea (poza la buletin) si dupa asta puteti sa cumparati cu cardul. Eu am cumparat acum de 50$ si deja i-am scos in walletu meu (atomic wallet) si ma duc sa ii multiplic prin crash [click - detalii crash]. 

Link catre site'ul de unde sa cumparati - [CLICK]

Daca aveti intrebari postati-le aici si va raspund.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, GabyCH said:

Stii un site unde sa imi pierd timpul sa fac bitcoint moca si dupa sa le scot usor ?

dami pe fb daca stii nu da aici ! 

da, stiu 2 care is top mondiale, mai bune ca astea nu gasesti, platesc direct in satoshi, nu in puncte, dai click pe linkuri si primesti in buzunar.

https://r.adbtc.top/1961553

https://www.coinpayu.com/?r=igreen


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi am cumparat de 51$ bitcoin de pe un site care l-am aflat zilele trecute pentru ca comisionu e mic, pentru 51$ am platit comision 1.50$, total 52.50$, asa comisioane mici mai rar gasiti, bitcoin va creste foarte mult in lunile care vin, deja e la 52000$ un bitcoin.

Link catre site'ul de unde sa cumparati - [CLICK]


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e sursa reala de venit BUN, nu sa lucrezi pentru cineva, cine are cap va investi CRYPTOVALUTA, nu neaparat in bitcoin, ele toate cresc, asa ca aveti in vedere, sa nu spuneti ca nu v-am zis, acum e timpul de cumparat, ca dupa sa nu fie prea tarziu, trebuie doar sa cumparati si sa aveti rabdare, si cand creste puteti vinde sau puteti astepta sa creasca si mai mult.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...