Jump to content
iGreen

important Brain Chip NU mai este o teorie conspirationala, este un FACT (OFICAL)

iGreen

Acest articol nu este pentru ateisti.

Message added by iGreen

Recommended Posts

Neuralink, cipul care se implanteaza in cap, inventat de Elon Musk este un FACT.
Asta e marca bestiei despre care se zice in Apocalipsa din Biblie, cine o va primi nu va avea trecere in Imparatia lui Dumnezeu. Pandemia face parte din acest plan, dupa pasapoartele electronice, urmeaza implantarea cipului, ca sa poti intra in magazine, banci si alte institutii publice, daca ai cipul inseamna ca ai fost vaccinat si nu prezinti pericol pentru cei din jurul tau, o sa poti sa te conectezi pe NET fara sa ai nevoie de un device fizic, viitorul e acum. Aveti grija de sufletul vostru, lucrurile pamantesti nu sunt nimic in comparatie cu valoarea sufletului, asta e cel mai important lucru de care trebuie sa aveti grija. Poate pentru unii eu par un pic "out of mind" dar o sa vedeti singuri ca asta e realitatea.

https://www.theguardian.com/technology/video/2020/aug/29/elon-musk-reveals-pig-with-neuralink-computer-chip-implanted-in-brain-video

jHxkzAc.png

 

By iGreen,

Acest articol care l-am creat aici nu este pentru cei ce nu cred in Dumnezeu, si nu cunosc macar lucurile bazice si importante scrise in Sfanta Scriptura, lor le pare fun toata chestia asta.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...