Jump to content
Functional_Pumpkin

acceptat Cerere Grad - Fc_Pumpkin GO.ELITEROYAL.RO

Recommended Posts

• Prenume - Eduard
  • Varsta - 14 ani
  • Steam ID [scrie status in consola] - STEAM_1:1:84536265
  • Prime sau Non-Prime - prime
  • Numele tau din joc - Fc_Pumpkin
  • Cu ce nume ai mai jucat pe server - Functional_Pumpkin si Fc_Pumpkin GO.ELITEROYAL.RO
  • Link cu profilul tau de steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198129338259/
  • Cat timp poti sa petreci pe server - in jur de 2-3 ore pe zi
  • Ai microfon - da
  • Te intelegi bine cu lumea - da
  • Poza cand scrii !ore   https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2431749319 ico_external_link.gif
  • Link gametracker cu tine ( click )   https://www.gametracker.com/player/Fc_Pumpkin GO.ELITEROYAL.RO/go.eliteroyal.ro:27015/
  • Gradul dorit click ) -  Helper
  • Numele jucatorului care te-a chemat pe server - XWeo
  • De ce crezi ca meriti sa fii acceptat - Sunt prietenos, nu prea injur si deocamdata nu sunt certat cu nimeni si nici nu as vrea.
  • Descrie-te [25 cuvinte minim] - Salut, ma chiama Eduard, sunt din Iasi, invat in clasa a 7-a, imi place sa joc jocuri video, care sunt ca un fel de hobby  pentru mine, si imi mai place sa ajut playeri raspunzandu-le la intrebari.
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - muratura
  • Ai Intrebari? - Trebuie sa ai rank sau un tag special pentru a vota cu pro sau contra sau poate toata lumea?
Edited by Functional_Pumpkin
Corectare Greseli

Eduard  

am reparat linkul, aparent erau sterse 2 litere din mijloc sau nu stiu ce avea.. adevarul este ca e si vina mea ca nu verific..

Edited by Functional_Pumpkin

Eduard  

Observatie: la steam id tu ai pus link cu profilul tau de steam pe cand trebuie steam id-ul din consola( tastand status) de tip spre exemplu "STEAM_1:123657"

Sper sa revii cu un edit la categoria cu STEAM id.

In rest ai un PRO de la mine.

See the source image

destiny-2-video-game-art-video-games-sku

Awards

:pro:

Citește! Citind mereu, creierul tău va deveni un laborator de idei și imagini, din care vei întocmi înțelesul și filosofia vieții

38tTPri.gif

Awards

:pro:

FNoH3UL.gif

Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...