Jump to content

Recommended Posts

• Prenume - Max
  • Varsta - 17
  • Steam ID [scrie status in consola] - STEAM_1:0:419372058
  • Prime sau Non-Prime - Prime
  • Numele tau din joc -  Rio
  • Cu ce nume ai mai jucat pe server - O dai cu Rio, -Rio-, Fucc a csgo
  • Link cu profilul tau de steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198799009844
  • Cat timp poti sa petreci pe server - 1-2 , avand in vedere ca si munces si invat mult 
  • Ai microfon -  Da
  • Te intelegi bine cu lumea - Da
  • Poza cand scrii !ore   20210411095900_1.thumb.jpg.ec646841d657c5a789db53c418158af7.jpg
  • Link gametracker cu tine ( click )   https://www.gametracker.com/player/Rio/go.eliteroyal.ro:27015/
  • Gradul dorit click ) - GOD
  • Numele jucatorului care te-a chemat pe server -  Nu mai tin minte, joc de 5 ani
  • De ce crezi ca meriti sa fii acceptat - Sunt un membru staff respectuos, ma inteleg foarte bine cu lumea.
  • Descrie-te [25 cuvinte minim] - Sunt un jucator de 17 ani, fotograf. videograf, pasionat de csgo si business.Seara, dupa o zi de munca, iubesc sa vin pe sv si sa ma distrez.
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - muratura
  • Ai Intrebari? - Nu

gfhhggjh

Awards

:pro: rio e vtm e un jucator slab dar merita god =]]]

Citește! Citind mereu, creierul tău va deveni un laborator de idei și imagini, din care vei întocmi înțelesul și filosofia vieții

38tTPri.gif

Awards

In primul rand eu sunt prieten cu Rio !!! Deci nu am motive ascunse sa il impiedic din avansarea in grad.

2. Rio uite-te aici putin : 

Pentru God ai nevoie de 600 ore dupa spusele lui Green.

3. Degeaba ai +200h jucate pe server daca jumatate sunt jucate de varuto.

4. Pentru "Adminii" care nu se  uite la cerere si dau pro doar ca cei de mai sus au dat pro : fiti atenti. Si judecati cererea in functie de player. 

Pe numele Rio joaca 2 persoane. Chiar daca ai fi avut orele necesare, nu ti-as fi dat pro pentru ca varuto face abuz de sound-uri .

Este strict parerea mea.

Bafta

Awards

@kdBx1Rz.pngBeje'

1. Orele nu sunt jucate de varmiu xd, daca vine copilu seara la mine sa se joace la pc, nu pot sa ii zic, nu te juca! El se joaca cate 2-3 ore, si nu vine atat de des pe la mine, dar chiar daca si ar veni, omu nu are PC bun acasa cat sa se joaca, si vine la mine si vede mare setup, nu pot sa il refuz, si nici nu am sa-l refuz!

2. In legatura cu soundurile, chiar si daca face abuz, puteai sa imi spui frumos, ba Rio, vezi ca face abuz. Caci mai inainte te-am intrebat odata daca face ceva naspa, ca sa ii spun sa nu mai faca.

3. Se joaca 2 persoane doar cand vine la mine, daca ii dadeam contul etc, da, te intelegeam. xd

4. Cu orele nu am nimic de reprosat.

gfhhggjh

Awards

51 minutes ago, Max said:

@kdBx1Rz.pngBeje'

1. Orele nu sunt jucate de varmiu xd, daca vine copilu seara la mine sa se joace la pc, nu pot sa ii zic, nu te juca! El se joaca cate 2-3 ore, si nu vine atat de des pe la mine, dar chiar daca si ar veni, omu nu are PC bun acasa cat sa se joaca, si vine la mine si vede mare setup, nu pot sa il refuz, si nici nu am sa-l refuz!

2. In legatura cu soundurile, chiar si daca face abuz, puteai sa imi spui frumos, ba Rio, vezi ca face abuz. Caci mai inainte te-am intrebat odata daca face ceva naspa, ca sa ii spun sa nu mai faca.

3. Se joaca 2 persoane doar cand vine la mine, daca ii dadeam contul etc, da, te intelegeam. xd

4. Cu orele nu am nimic de reprosat.

Daca pui problema asa, sigur ca nu ar trebui sa il refuzi pe copil

Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...