Jump to content

Recommended Posts

• Prenume -  andrei
  • Varsta -  14 
  • Steam ID [scrie status in consola] -  STEAM_1:1:569471758
  • Prime sau Non-Prime -  praim
  • Numele tau din joc -  orange 
  • Cu ce nume ai mai jucat pe server -  orange , orange eliteroyal.ro ,  Stefan  DateMaiAsa
  • Link cu profilul tau de steam -  https://steamcommunity.com/id/oranghe/
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  1 ora poate o ora jumatate avand in vedere ca sunt in staff si pe Arena ( acele 2 zile inactive am avut treaba si nu am putut intra ) 
  • Ai microfon -  da 
  • Te intelegi bine cu lumea -  da
  • Poza cand scrii !ore    nu stiu de ce , doar ca nu mai merge sa fac screenshot la csgo , dar am 54 de ore .
  • Link gametracker cu tine ( click )   https://www.gametracker.com/player/orange/go.eliteroyal.ro:27015/
  • Gradul dorit click ) -  helper + 
  • Numele jucatorului care te-a chemat pe server -   Beje
  • De ce crezi ca meriti sa fii acceptat  sunt prietenos , matur si  ma inteleg bine cu lumea .
  • Descrie-te [25 cuvinte minim] Ma numesc Andrei ,  am 14 ani , imi plac sporturile ( in special fotbalul ) .  In timpul liber ma joc csgo sau ies afara  😄
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor -  muratura 
  • Ai Intrebari? - nu 

oringi

:pro:

Citește! Citind mereu, creierul tău va deveni un laborator de idei și imagini, din care vei întocmi înțelesul și filosofia vieții

38tTPri.gif

Awards

:pro: dar vezi ca ultimele 2 zile is complet inactive

gfhhggjh

Awards

27 minutes ago, Max said:

:pro: dar vezi ca ultimele 2 zile is complet inactive

Da , am fost la bunici de Paste 🙂

oringi

Acceptat.

Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

Fuck The System.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...