Jump to content

Recommended Posts

Salutare 

E doar  o propunere și cer parerea tuturor 

Credeti ca e ok ca atunci cand un  player își ia lamă ar fi ok ca acesta să rămână fără bani? Dar sa aibe 800$ cat e standard la începutul următoarei runde

Iar banii pe care ii avea să ii ia cel care ia dat lama


Hellooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare cam dur. Pentru cei cu VIP nu va fi nici o problema, dar pentru un player normal va fi destul de greu sa aiba doar 800$ in mijlocul jocului.

Eu sunt Contra acestei idei. Mai degraba sa primeasca bonus cel care omoara pe altcineva cu lama - cum este la CS GO, 1100$ pentru un kill cu lama.

 

Salutare!


""

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Bai eu zic ca e o idee buna dar nu va merge si nu va fii cinstit pentru cei care nu au vip si atunci playeri se vor supara si vor aparea certuri si discutii ... Doar zic . 

Ce ar fii ok ar fi ca sa ii se ia o parte din bani la cel care a luat lama si sa ii se dea la cel care a dat 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 7/27/2021 at 11:16 PM, Marco123 said:

Eu zic sa fie o egalitate ?intr-e vip si playeri normali Aadica sa aibe macar o 1000  de coco la 2 runda  eu zic ca e ok  pt pleyeri fara vip !!

Voi ce parere aveti despre sugestia mea ?

N-am inteles sugestia ta, incearca sa scrii clar alta data, citeste si verifica ce ai scris, deschide ochii si uite la tastatura te rog, de fiecare data ma chinui sa inteleg ce scrii si din cauza la multe greseli nici nu citesc tot pentru ca incep sa ma enervez, dar e bine ca te implici la discutiile serverului.

 

In legatura cu propunerea, cred ca o sa facem asa: daca a fost taiat pierde 1000 $, daca a dat cuiva lama castiga 1000 $

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...