Jump to content
M1halcea

Prezentare M1halcea

Recommended Posts

  • Nume Real: Alex Mihalcea
  • Vârsta: 17
  • Oras: Bucuresti
  • Ocupație: elev 
  • De unde ai aflat de EliteRoyal - din 2014-2015 de cand ma jucam v34
  • De ce ai ales EliteRoyal - singurul server cu persoane super de treaba care imi face placere sa ascult seara de seara conversatii
  • Ce parere ai despre comunitate - una frumoasa, matura, care dupa cum am spus imi face placere sa fac parte din ea
    • Pe ce server al comunitatii joci - cs source css.eliteroyal.ro
  • Profil steam - steamcommunity.com/id/m1thegod
  • Cu ce nume joci - M1 & M1halcea
  • Interese - ascunse 
  • Ai vreo propunere - momentan niciuna, toate serverele sunt bine administrate si imi face placere sa stau sa ma joc aici
  • O descriere a ta - un om calculat, cu simtul umorului, mereu am avut "norocul" daca ii pot spune asa de a ma integra foarte usor in cercuri mult mai mari ca varsta si sa fiu tratat egal si invatat de bine de la ceilalti
  • O poza cu tine (optional) - pe instagram @miihalcea
  • Profil facebook (optional) - nu prea il folosesc
  • Alte precizări? - nici una

الخوف لا يمنع من الموت ولكنه يمنع من الحياة

Share this post


Link to post
Share on other sites

:welcome:


                                                                                                                                            Sef

                                                                                                                       Arena.eliteroyal.ro Best<3

                                                                                                                   Function: GOD, Moderator, V.I.P

                                                                                                                       

                                                                                              GXNUvv5.gif.25ecaa98b51124077bdd883be74fb62d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Austin Powers Doctor Evil GIF


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...