Jump to content
Sign in to follow this  
Master.

respins [Cerere-Helper] - master CSS.ELITEROYAL.RO

Recommended Posts

  • Prenume: Florin Alexandru
  • Varsta: 18
  • Nickname din joc: master
  • Cu ce nume ai mai jucat: HellTeaM
  • Steam ID [click]  U:1:142995534
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/ultimaspeta (Detin contul Steam si pot oferi orice dovezi insa se joaca alta persoana pe el).
  • Experienta helper/admin - Am jucat pe ELITE si alte servere de acum multi ani si am fost co-owner acum ceva vreme.
  • De ce doresti acest grad - Pentru a ajuta la buna functionare a serv
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  3-4 ore/zi, cand imi permite timpul.
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  Deoarece sunt vechi si ma inteleg cu mai toti, exceptie fiind cei care ma fac codat.
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server] - iGreen, de acum ani buni.
  • Gradul dorit [click] -  Vreau sa o iau de jos si sa urc cu timpul. 
  • Link cu prezentare [click]  Nu o gasesc, am facut-o prin 2015 dar degeaba, nu o gasesc.
  • Orele jucate pe server [scrie !active in chat] -  Ma joc no-steam si am tot facut modificari la windows din cauza input-lag-ului si am schimbat Windows ul des, in schimb am gametracker. "https://www.gametracker.com/player/MasTer/css.eliteroyal.ro:27015/" si orele ce le detin pe Steam.                                                             
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor -

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Cumsecade.
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record nume sau orice vreau eu.
  3. Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? - Evident.
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Imi voi pierde gradul. 
  5. Cum se pune un vot de mapa? - !votemap
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ?: !vote "Doriti sa schimbam mapa?" "Da" "Nu" "Nu stiu". 
  7. Multam!

WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...