Jump to content
Sign in to follow this  
MASHER

acceptat Cerere helper + - MASHER

Recommended Posts

  • Prenume:  Marian
  • Varsta:  31
  • Nickname din joc:  MASHER
  • Cu ce nume ai mai jucat:  singurul nume cu care am jucat este masher
  • Steam ID [click]  STEAM_0:1:123029434
  • Profil steam:  https://steamcommunity.com/id/terozaur/
  • Experienta helper/admin - am fost helper si admin o perioada lunga pe un server care a fost inchis acum ceva timp
  • De ce doresti acest grad - vreau sa ajut si eu la dezvoltarea servarului si sa pot indeplini cerintele celorlalti
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  4 ore zilnic
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  deoarece sunt vechi si sunt cumsecade adminii
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server] -  am aflat de pe css
  • Gradul dorit [click] -  care credeti ca mi se poate potrivii, eu as vrea helper +
  • Link cu prezentare [click]   https://eliteroyal.ro/forum/topic/20470-prezentare-masher/
  • Orele jucate pe server [scrie !active in chat] -  nu mi-a mers comanda aceea dar pe gametracker am 140 de ore                                                           
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - Am raspuns mai jos

 

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Cu respect 
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record nume
  3. Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? - Da
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Nu voi mai avea grad, voi fi scos
  5. Cum se pune un vot de mapa? - !votemap 
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ?: !vote "Doriti sa schimbam mapa" "Da" "Nu" "Nu stiu"
Edited by MASHER

masher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 30 minute, Naomi a spus:

:neutru:nu vorbesti cu nimeni de pe srv...daca nu comunici cu playeri (noi) nu inteleg rostul la un grad...:D

pai eu sunt atent la joc, am sa vorbesc mai mult, am cativa cu care vorbesc pe care ii stiam de pe vechiul server, dar am sa fiu mai comunicativ


masher

Share this post


Link to post
Share on other sites

bro si noi jucam atenti la joc si una alta dar lumea trebuie sa te cunoasca ai vazut ca este un sv pe care se rade/glumeste mult dar eu ti-asi da o sansa deci :pro:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro.

Partea cu comunicatul este o chestie strict subiectiva si nu vad de ce ar afecta asta raspunsurile la cerere atat timp cat ai un caracter ok pe sv si nu creezi probleme. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...