Jump to content
nervoss

acceptat Cerere Helper+ - nervoss - css.eliteroyal.ro

Recommended Posts

  • Prenume:  Irinel
  • Varsta: 39 :(( pfoa, sunt batran...
  • Nickname din joc: nervoss
  • Cu ce nume ai mai jucat:  Ingineru'
  • Steam ID [click]  Steam ID: 76561197984331898
  • Profil steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561197984331898/
  • Experienta helper/admin - Am avut un server de CS 1.6 in trecut
  • De ce doresti acest grad - Deoarece consider ca prin cunostiintele acumulate in cativa ani de joc pot sa ajut si eu, deoarece sunt foarte activ si vreau sa ma implic.
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  Depinde de program (cand sunt in delegatii cu munca mai mult, cand sunt acasa, mai putin ca tre' sa petrecem timp si cu nevasta si copilu')
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  Deoarece m am imprietenit cu multi dintre ei.
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server] - cautand servere de Romania
  • Gradul dorit [click] -  Ce consideri/considerati ca merit
  • Link cu prezentare [click]   N-am, nu dau!
  • Orele jucate pe server [scrie !active in chat] - Total: ~146                                                    
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - fac pariu ca toti care au zis "Da", nu l-au citit integral. Deci: Da 🙂

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Ca si in viata de zi cu zi: CORECT!
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record nume
  3. Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? - Doar daca imi e familiar jucatorul
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - downgrade
  5. Cum se pune un vot de mapa? - !votemap sau din admin menu
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: !vote Intrebare "raspuns1" "raspuns2" "raspuns3"

nervoss

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/20/2022 at 3:06 AM, DybloX said:

Aprobat. Cine are acces im sourceban sa ii puna grad @2855khh.png Zappy ❤ @8lW0SkF.png Naomi

nu uita sa-l adaugi in grupul de pe steam


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...