Jump to content
BELEAUA te loveste

acceptat Cerere admin -BELEAUA-

Recommended Posts

  • Prenume:  Catalin
  • Varsta:  21
  • Nickname din joc:  BELEAUA
  • Cu ce nume ai mai jucat:  BELEAUA, Addicted acum vreo 2-3 ani cred
  • Steam ID [click]  STEAM_0:1:24155326
  • Profil steam:  https://steamcommunity.com/id/addictedforfrags/
  • Experienta helper/admin - Am avut pe alte servere de css care s-au inchis, dar si pe cs 1.6 destul de mult timp. Probabil cativa ani buni
  • De ce doresti acest grad - Vreau sa mentin pacea si linistea pe server, sa ajut playerii la nevoie si impreuna cu ceilalti admini sa cream o atmosfera placuta unde playerii pot intra sa se relaxeze si sa uite de problemele din viata de zi cu zi
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  In timpul saptamanii nu foarte mult deoarece sunt ocupat cu facultatea, in weekend cateva ore bune zilnic
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  Sunt un player destul de vechi, ma cunosc cu majoritatea playerilor de pe server, sunt prietenos cu toata lumea, am avut un comportament destul de ok mai mereu, n-am injurat sau facut alte chestii aiurea
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server] - De pe google, cand cautam servere de romani
  • Gradul dorit [click] -  Eu mi-as dori admin.
  • Link cu prezentare [click]  
  • Orele jucate pe server [scrie !active in chat] -   Pe server imi arata un total de 200 de ore, dar daca ma uit pe gametracker ajung la aproape 400                                                       
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - L-am citit. [ElitePower]

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - Trebuie sa avem un comportament exemplar, sa nu jignim playerii, sa nu ii luam peste picior si sa nu facem favoritisme intre ei.
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record "numele playerului"
  3. Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? - Trebuie sa dam pro/contra la fiecare cerere de grad, altfel vom primi remove.
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Remove fara aviz.
  5. Cum se pune un vot de mapa? - !votemap "mapa" sau din admin menu.
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ? !vote Schimbam? "Da" "Nu" "Nu stiu"
Edited by BELEAUA te loveste

BELEAUA

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, BELEAUA te loveste said:
  • Gradul dorit [click] -  Eu mi-as dori admin.
  • Link cu prezentare [click]  Inca nu am.

Salut, nu uita sa faci o prezentare, si daca vrei sa obtii grad gratuit fara donatie atunci incepi cu helper si avansezi cu timpu la helper+ apoi la admin.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum 59 minute, iGreen a spus:

Salut, nu uita sa faci o prezentare, si daca vrei sa obtii grad gratuit fara donatie atunci incepi cu helper si avansezi cu timpu la helper+ apoi la admin.

Ok, nu stiam ca trebuie sa incep cu helper😄 Am facut si prezentare, am dat edit la postare si am pus-o acolo. Multumesc frumos si o seara faina!😊


BELEAUA

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut cred ca merita admin da parerea mea este ca sunt foarte multi admin care nici macar nu stiu sa foloseasca adminul deci sunt pro ptr el :D:)


frufru

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...