Jump to content
Sign in to follow this  
Alllexa

acceptat Cerere admin

Recommended Posts

  • Prenume:  Alexandra
  • Varsta: 25
  • Nickname din joc: Alllexa
  • Cu ce nume ai mai jucat: Alllexa acelas nume si acum 10 ani 🙂
  • Steam ID [click] - STEAM_0:0:760629955
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199481525638/
  • Experienta helper/admin - Am avut pe alte servere de css care s-au inchis (3-4 ani)
  • De ce doresti acest grad -so i don t like cheaters  🙂
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  depinde de cum lucrez 5 zile libera/ 5 zile lucrez
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  liniste si pace just have fun guys 🙂
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server] - De pe google
  • Gradul dorit [click] -  admin
  • Link cu prezentare [click]  Prezentare Alllexa - Prezinta-te! - ELITEROYAL - Gaming Republic
  • Orele jucate pe server [scrie !active in chat] - 20 hrs avand in vedere ca m am reapucat acum o sapatamana                                                                
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - L-am citit. [ElitePower]

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - respecta si vei fi respectat.
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record "numele playerului"
  3. Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? -rebuie sa dam pro/contra la fiecare cerere de grad, altfel vom primi remove.
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Remove 
  5. Cum se pune un vot de mapa? - admin menu.
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ?  !vote Schimbam? "Da" "Nu" "Nu stiu"

ab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, e foarte vigilenta!


  • C S S . E    Y  

R E S P E C T  !!!!!👻

                                                                           

 

   

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc3:

Toti incep de la Helper.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...