Jump to content

Recommended Posts

  • Prenume:  Ionut
  • Varsta: 22
  • Nickname din joc: TAz
  • Cu ce nume ai mai jucat: TAz
  • Steam ID [click] - STEAM_0:1:22436076
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198005137881/
  • Experienta helper/admin - Nu am dar eu zic ca as putea sa ma descurc 😄
  • De ce doresti acest grad - As dori sa fac si eu parte din Staff-ul server-ului si sa ajut la mentinearea unei atmosfere misto de joc 🙂 
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  In general intru in fiecare seara 2-3-4 ore . 
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  Ma cunosc cu o parte din ei de pe server si cred ca stiu si ei ca-s un baiat okey 😄 
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server] - De pe google
  • Gradul dorit [click] -  admin
  • Link cu prezentare [click]  
  • Orele jucate pe server [scrie !active in chat] - Acum am 142h                                                      
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - L-am citit. [ElitePower]

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - respecta si vei fi respectat .
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record "numele playerului"
  3. Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? -trebuie sa dam pro/contra la fiecare cerere de grad, altfel vom primi remove.
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Remove 
  5. Cum se pune un vot de mapa? - admin menu.
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ?  !vote Schimbam? "Da" "Nu" "Nu stiu"

Salutt! 😄 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 4/27/2023 at 5:47 PM, ★ TAz ★ said:
  • Prenume:  Ionut
  • Varsta: 22
  • Nickname din joc: TAz
  • Cu ce nume ai mai jucat: TAz
  • Steam ID [click] - STEAM_0:1:22436076
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198005137881/
  • Experienta helper/admin - Nu am dar eu zic ca as putea sa ma descurc 😄
  • De ce doresti acest grad - As dori sa fac si eu parte din Staff-ul server-ului si sa ajut la mentinearea unei atmosfere misto de joc 🙂 
  • Cat timp poti sa petreci pe server -  In general intru in fiecare seara 2-3-4 ore . 
  • De ce crezi ca vei primi PRO de la staff -  Ma cunosc cu o parte din ei de pe server si cred ca stiu si ei ca-s un baiat okey 😄 
  • Cum ai aflat de server [numele jucatorului prin care ati aflat de server] - De pe google
  • Gradul dorit [click] -  admin
  • Link cu prezentare [click]  
  • Orele jucate pe server [scrie !active in chat] - Acum am 142h                                                      
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor - L-am citit. [ElitePower]

Intrebari de test..

  1. Cum trebuie sa te comporti cu jucatorii? - respecta si vei fi respectat .
  2. Ce trebuie sa scrii in consola ca sa faci un demo? - record "numele playerului"
  3. Trebuie sa dai pro/contra la fiecare cerere pe css? -trebuie sa dam pro/contra la fiecare cerere de grad, altfel vom primi remove.
  4. Ce se intampla daca nu ai activitate pe server? - Remove 
  5. Cum se pune un vot de mapa? - admin menu.
  6. Ce trebuie sa scrieti in chat ca sa apara un vot cu intrebarea urmatoare: "Doriti sa schimbam mapa" si sa fie 3 raspunsuri posibile - Da, Nu si Nu stiu" ?  !vote Schimbam? "Da" "Nu" "Nu stiu"

rezolvam azi, Acceptat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...