Jump to content
Sign in to follow this  
Rex

[Portofoliu] Rex

Recommended Posts

Nick: Rex 
Cate lucrari detii: 6
Lucrari speciale (Max 2 | Aici iti postezi 2 lucrari preferate):
Poze: Mai jos...
Alte Precizari: O sa mai postez din cand in cand. Vreau sa atrag totusi atentia ca pozele sunt editate de la prima umbra sau linie de catre mine.

 

xli4np.png

 

PSD: Aici sau aici.

Stock: Aici.

 

O sa mai postez cand mai fac cate ceva frumos.

P.S.: Scuzati de Font, dar trebuie sa-mi fac o semnatura...

 

Stiu mi-am batut joc de poza :))).

 

Update:

O scena apocaliptica.

11j23kp.png

 

Stock: n6crd5.jpg


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super rex :)) chiar ti-ai batut joc de poza :) cum arata atuncea si cum arata acuma... chiar se vede ca esti liderul designerului pe aceasta comunitate  si cred ca faci de mult acest lucru ca astea nu le poti face in 1-2 luni si in mult timp  :) am cunoscut multi designeri priceputi care nu puteau sa faca aceasta chestia.

Am o intrebare  cam cat timp ti-a luat ca sa faci aceasta poza? Eu cred ca pe putin 1 ora dar na.
 


lJGM53K.jpg

qvXovKJ.jpg

 

 

                                      Respecta si vei fi RESPECTAT!

 

                                      Nip is Love,Nip is Life! 

                                                      

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia luat zile ....

Super efectele date la poza gg ma frend

Mai pe scurt 30 de minute.


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, dar ce pot sa spun totusi aceiasi problema, probleme cu textul :D oricum frumos, nu pot critica ceva ce eu nu pot face! Suucces in continuare.

Textu' acela a fost pentru a fi semnalata o anumita semnatura. El nu exista in poza editata. A fost pus dupa aceea. Daca observi in poza de PSD nu este textu'.


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cateva lucrari. Stiu ca comunitatea s-a extins pe un server de Counter Strike Global Offensive. ( Nice Job iGreen )

Asa ca... Priviti :D

 

o5c4ts.png Punct, respect pentru cele zise :).

yl6yh.png

219aybb.png

149nkk.png

 

Daca doriti o anumita arma imi puteti spune skin-u' si arma.


xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Rex vreau si eu cu un m4a1 semnatura  cu numele meu si comunitatea , dar sa fie tero cel cu arma  :)

Edited by Ivanovici
next ai warn, pentru asta exista un sub-forum cu cereri.

                                                                                 FcLk0sK.gif

                                                                          2lbOPfB.gif


 

 

wWAdelinWw

Skype:adelin.palade1

Steam:wWAdelinWw

WWW.ELITEROYAL.RO
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@wWAdelinWw nu mai cere aici, ai un sub-forum special pentru cereri.

@@Rex chiar daca esti administratorul la design zone asta nu inseamna ca poti incalca regulamentul, nu le mai spune sa ceara aici, au un sub-forum special pentru asta. 

PACE!

 

edit. @@Rex scuze, am inteles gresit :D 

Edited by Ivanovici

carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@@Rex vreau si eu cu un m4a1 semnatura  cu numele meu si comunitatea , dar sa fie tero cel cu arma  :)

Eu am zis o arma, nu cu tot numele. Nu fac cu nume sau altfel. Ti-am cerut daca mai sti o alta arma frumoasa.

 

@@wWAdelinWw nu mai cere aici, ai un sub-forum special pentru cereri.

@@Rex chiar daca esti administratorul la design zone asta nu inseamna ca poti incalca regulamentul, nu le mai spune sa ceara aici, au un sub-forum special pentru asta. 

PACE!

 
Si vrei sa-mi dai Warn sau ce ? Ca nu inteleg. 
1. Nu esti moderator, nu ai voie sa dai Edit la Post-uri. Pentru asta vei primi Design-er Warn iar la al doilea vei parasi grupu'.
2. Mai citeste odata. Am zis daca stiu ei vro arma ca sa fac cum am facut mai sus. Punct, nu mi-a cerut, i-am facut de placere. Stiu regulamentele pe de-a rost, eu le-am facut. 

xmmyok.png

Imagine faurita de @Addicted !

Share this post


Link to post
Share on other sites

INcearca sa faci asa cu un AWP- ASSiMOV SUPER MEGA FAIN sau AWP-LIGHTTIN STRIKE sau ceva de genu nu-s sigur .. e ala cu fulgerul ala parca,dar fa cu assimov-ul  si cu un ak 47 Westland Rebel (nu asa se scrie cred  ,dar e aia cu scrisu ala  misto :) )

 

EDIT: Mersi pentru avatar :) Like :)  deci nu prea imi place mie awp man of war  e frumos si ti-a iesit bine  :) si scrisu si tot :) si efectele daca ai pus :)


lJGM53K.jpg

qvXovKJ.jpg

 

 

                                      Respecta si vei fi RESPECTAT!

 

                                      Nip is Love,Nip is Life! 

                                                      

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...