Jump to content
Sign in to follow this  
LOLYOU

Cerere [Cerere] Moderator - LOLYOU

Recommended Posts

Conditii:
 

  • -Experienta de moderator: 8-9 luni ok
    -16 ani minimum: am 18 ani ok
    -50 de posturi pe forum: am 2651 de posturi ok
    -Seriozitate si Activitate: probabil ca sa vazut ca nam fost serios si respectuos fata de ceilalti dar voi fi deacum incolo cum am fost acum 1 an , cat despre activitate :zilnic verific forumul si nu o data ci de mai multe ori intre ok si bad 

Cerere:
 

  •  
  • Nume: Samoila
    Prenume: Andrei
    Varsta: 18 ani
    Experienta de moderator: 8-9 luni
    Motiv: vreau sa incep din  nou si sa ma mentin in comunitate
    La ce categorie vrei moderator: SERVERELE COMUNITATII #ELITEROYAL / CSS.ELITEROYAL.RO
  • Ce face un moderator pe un forum?: se ocupa de fiecare topic care este in categoria lui , se asigura ca sunt respectate regulile categoriei sale , ajuta persoanele cu probleme legate atat despre categoria lui cat si despre alte categorii(daca persoana a gresit categoria unde a postat un topic nou ) etc
    Alte mentiuni: stiu ca nu mam comportat adecvat si nam avut un limbaj adecvat dar vreau sa revin in eliteroyal si pe forum cat si pe serverele comunitatii . Sper sa nu dati TC prea repede astept cat mai multe pareri cu pro/contra !!(argumentati cand dati pro/contra)

76561198261809347.png

Skype: samoila123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra...ai un limbaj si un comportament neadecvat fata de intreg staff-ul,plus celelalte motive enumerate mai sus de catre alte persoane.


semnatura-Andrei-gif.gif?sbsr=cf8287fc4c9037cf374791cb22ee86b1965&lgfp=3000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respins.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...