Jump to content

Recommended Posts

ma ce aveti totu adminul si helper??, ban fara motiv,ban fara demo,iti dati reclamati un admin cu altul admin, ce e asta, nu esti responsabil de ce faci?, soundwave reclamat,ganja,brihanu,sensei da ban fara demo, da cand a iesit xzibit, totu adminul face ce vreti, nu e asta, nou COMMUNITY avem REGULAMENT pe respect, adminu injura, dau ban, dati reclam admin cu admin, ce e asta, nu stii convietui?? baa respectati cu cine joci, admin,jucator,server, cand eu vez ca un admin limbaj sau jucator eu dau mute, si voi admini faceti asta, sa un admin injuri, spus el de taci .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu iti propun sa aleg sa joci pe un server !

Mai mult de complici asa...cand pe v86 , v34 , cs-go over and over again.

Nustiu de ce te stresezi atat , cand pe altii nu ii doare capu' deloc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba fratilor, nu mai faceti misto, pamaj are dreptate, serverul de v34 a loato razna, sunt admini in prostie care se cearta intre ei si isi fac reclama unul altuia, in loc sa fie uniti si sa mentina serverul frumos, va certati si injurati ca chiori, ar trebui niste schimbari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aici e vina lu #iGreen ca da helper la toti copiii care inca se uita la minimax si nu stiu ce inseamna sa ai o responsabilitate.

 

are tag Elite - 14 ani - aplica helper - toti PRO PRO PRO si gata e mare admin!!!

 

ia sa faca o curatenie sa puna 4-5 admini batrani nu de 14-15 ani care stiu ce inseamna sa ai admin...sa nu te bagi peste alt admin sau nhuj mai ce sa vezi cum o sa fie serverul.

 

I-am dat mute la unu 2 zile..pai lasa in pnm mutele ala 2 zile nu vine alt helper si scoate mutu sau gagu,ca nu l-am dat degeaba l-am dat cu un rost!!!

 

ia sa scoata helperul la toti si sa bage 2-3 euro pretul la helper sa nu mai fie gratuit sa vezi cati se repad sa cumpere helper???niciunu!!!

 

eu nu am vazut in nici o comunitate adminii sa isi faca reclamatie intre ei...Fratilor treziti-va,adminii tre sa fie uniti sa tina unul cu celalalt!!!

 

ai injurat pe server MUTE/GAG sa vezi ca nu mai injura a 2-a oara!!!

 

5 admini pentru V34 e mai mult decat suficient.Asa cu 5 admini si 50 de helperi totul o ia razna...unu pune muzica...unu injura..unu da mute si gag si vine altul si il scoate si tot asa pana la infinit!!!

 

asta am avut de zis.

 

 

 

Cu respect,puff


Cu Respect,
puff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe v34 joaca doar mucosii , cativa in varsta si aia nu au interes in admin , sa fim sinceri , se se taie adminele la cei sub varsta de 16. Daca tot atatea plangeri.


semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pe v34 joaca doar mucosii , cativa in varsta si aia nu au interes in admin , sa fim sinceri , se se taie adminele la cei sub varsta de 16. Daca tot atatea plangeri.

@@DumBaSs, iti controlezi si tu odata limbajul ? Uite mie imi place sa joc acolo, adica eu sunt unul dintre "mucosii" spusi de tine ? Te rog frumos, nu vorbii la adresa altuia daca nu stii.


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...