Jump to content
Howly

[Joc] Ce parere ai despre staff?

Recommended Posts

 

Founder

 

@iGreen ( Superb , de treaba si incelegator ;o) )

 

 

Administratori

@Akim ( de treaba )

@DARK ONE. ( de treaba )

@Denis ( de treaba )

@HeT.h ( de treaba )

@iAngryPain ( de treaba )

@Marian ( de treaba )

@Relux ( de treaba )

ZAXXYAX

 

 

Co-Administratori

 

@JhOn ( de treaba )

@ChicoTheMachine (mai ales el este de treaba )  ;o)

@*SpIkE* ( de treaba )

 

 

Super Moderatori

 

@BronX ( de treaba )

@Danielos Tudozeus

@Dragos

@Jackass ( de treaba )

@KingAngel

@LUXOR

@MaSTeR ( de treaba )

@RaZvAnNN ( de treaba )

 

Global Moderatori

@Rutu

@Sacalul ( du-pa ce am avut o cunostita dificila este baiat de treaba )

@TheGuardian

 

 

Moderatori

@Afganistanu

@haX -M- ( de treaba)

 

 

Designeri

@Adrena[#L]ine (de treaba )

CezarGFX

Iulik

Ivanovici

ty.

 

Edit :    cu baieti astia am jucat si am facut cunostinta si ne-am inpacat super ;o) ... cu restu nam jucat inca din pacate .... ciar miar face placere sa va vad si pe v89 :)  

 

 

 

 


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

5 hours ago, DARK ONE. said:

Founder

 

@iGreen - chiar daca ne mai criticam uneori, ne argumentam sau ne certam, mereu ajungem sa fim de acord unul cu celalalt, este un baiat de treaba, cu suflet mare si ar fi mai multe de zis, dar nu vreau sa o lungesc asa ca o sa scriu doar atat: RESPECT !

 

 

Administratori

@Akim - este un baiat de treaba, respectuos , mai are mici scapari , dar are o balanta intre ceea ce e bine si ceea ce este rau.

@DARK ONE. - cel mai sincer om care l-am cunoscut vreodata , generos, sufletist si clar MODEST :lol:

@Denis - este un baiat respectuos, cu simtu umorului, totusi inca este destul de naiv , poate fi usor influentabil si nu reactioneaza bine la nervi, ar trebui sa crezi mai mult in fapte , nu in vorbe desarte.

@HeT.h - Alex, cu el m-am cunoscut undeva in jurul anului 2012 cred, daca nu ma insel, cand eram inca unul din liderii principali ai clanului XG, si l-am intrebat daca se alatura noua deoarece juca bine si stia de bunul simt si se pare ca nu m-am inselat, ne-am mai certat noi, dar tot am ramas prieteni, si imi pare bine ca rezultatul a fost bun.

@iAngryPain - Marinel, unul din fratii mei cu care pierd vremea vorbind pe steam despre atat de multe incat nu iti poti inchipui, si am jucat pe serverul lui de tf 2 , se vede ca are simtul raspunderii , bunul simt , are un echilibru in ceea ce face si este potrivit pentru o functie manageriala, cel putin la nivelul asta online.

@Marian - nu il cunosc prea bine din pacate, nu am avut ocazia sa il cunosc personal , deoarece nu il vad foarte activ , probabil munceste mult, sper sa am ocazia intr-o zi sa il cunosc si pe el.

@Relux- nu il cunosc prea bine personal, dar pare un baiat de treaba la prima vedere, face treaba buna , este indeajuns de activ si unul dintre cei mai priceputi si devotati designeri, keep up the good work.

@ZAXXYAX - baiat de treaba, cu simtul umorului, nu reactioneaza bine la nervi si devine impulsiv, unul dintre cei mai activi de pe forum si serverul de v34, but chill down a bit, it's not a bad life, it's just a bad day.

@Yassir - trage concluzii pripite, este arogant, ii place sa se vada de deasupra celorlalti si sa aiba mereu dreptate , chiar si cand nu este asa, daca ar putea regla asta , mi-ar castiga si el respectul , insa momentan, nu.. imi pare rau

 

 

Co-Administratori

 

@JhOn - n-as intra in subiectul asta fiindca am si pareri negative si pozitive , dar mai multe cele negative si mai bine las sa ma decid pe parcurs.

@ChicoTheMachine - nu il cunosc personal foarte bine, il stiu doar de cand jucam css pe v87 si mi s-a parut de treaba omul , n-am ce zice altceva.

@*SpIkE* - nu il cunosc personal foarte bine, l-am intalnit pe v34 , cand era in Viral Hs cred.. nu sunt foarte sigur.

 

 

Super Moderatori

 

@BronX - baiat de treaba, glumet, prietenos, activ pe forum, doreste sa ajute cu orice poate, imi place.

@Danielos Tudozeus - onest, de treaba, glumet, are capul pe umeri, stie sa asculte toate parerile, toate criticile, toate batjocurile, dar stie si sa aleaga ce e bun din ele si sa treaca peste, in rest ce pot zice, AUTOWARNING ACTIVATED si pazea ca vine nebunu cu auto :))

@Dragos - prima data ne certasem din cauza unei probleme pe teamspeak 3, dar s-a rezolvat , era doar o neintelegere si s-a rezolvat, baiatul este de treaba, muncitor, onest, cam inactiv in ultima perioada dar poate are si el probleme lui.

@Jackass - mincinos, om cu 2 fete, tradator, si ce pot sa mai zic despre el? A , stai, se duce unde ii gradu mai mare si mereu pleaca in alta parte, si uite asa se plimba si tot mai rau isi pierde reputatia si respectul celorlalti.

@ǨiȵḡAƞgel - nu il cunosc personal si nici despre activitatea pe forum nu prea stiu ce sa zic.

@LUXOR - nu il cunosc personal, este un designer bun, generos , sare in ajutorul oamenilor, si mi-a facut un banner pentru serverul de fun chiar daca fusese deja inchisa cererea si nu era obligat sa mai raspunda , el m-a contactat pe skype si a facut-o, respect.

@MaSTeR - om de treaba , cu capul pe umeri , destul de matur , dar totusi se uita si la xslayder si ii lasa comm, desi audienta aluia este undeva la 8-14 ani , asta inseamna ca nu a uitat sa se si distreze , si poate combina utilul cu placutul, in plus este destul de respectuos si la locul lui, imi place :P

@RaZvAnNN - e un om mare, la propriu , e foarte gras, de treaba, dar uneori cauta cearta unde nu e nevoie.

 

Global Moderatori

@Ruțu. - om nebun , de treaba, carat pe cs go, isi face activitatea lui, imi place. YOLO

@Sacalul - omul cu ras de hiena pe moarte, care rade la aproape orice, stie cand e de gluma si cand trebuie sa fie serios, are un echilibru al lui si imi place, apropo mai invata sa joci :))

@TheGuardiaN - nu il cunosc personal si nu stiu ce sa zic despre el.

 

 

Moderatori

@♕ăǤǡתίᵴᵵᶐℕῧ♕™ - nu il cunosc foarte bine personal, stiu doar ca pe serverul de fun ne vorbea mereu "cu nasul pe sus", cu aroganta , de exemplu: "unde ai gasit adminii astia? " etc . Nu imi plac oamenii de genul care imi contesta munca si nu isi vad pur si simplu de treaba lor. Mai mult nu am ce sa zic despre tine.

@haX -M- - Daca nu ma insel ai jucat cu numele deliric? si daca tin minte se vorbea ca jucai cu cod si aveai busted sau ceva genul? s-ar putea sa te confund totusi, nu te cunosc foarte bine personal, insa poate o vom face cu timpul.

 

 

Designeri

@Adrena[#L]inE★ - fratele meu, chiar daca ne certam , mereu ne impacam si ne cunoastem din 2010 cam asa, are defecte ca noi toti si este impulsiv si uneori arogant, insa el cu adevarat este un om bun si stiu asta fiindca mi-a oferit mie, unui necunoscut din intermediul asta online, steam cu css, primul care l-am avut si pe care ne-am jucat, si am facut greseala sa il donez pe serverul de v34 minigame pe care ne jucam amandoi pentru grad, iar serverul nu a mai tinut foarte mult, cateva luni in genul asta, e vorba de serveru lu armagheddon, oricum din partea mea tot respectul pentru gest si pentru ca am tinut legatura pana in prezent si tot suntem prieteni :).

@CezarGFX - prima data l-am intalnit pe minigame-ul ala vechi din 2011/2012 si mi s-a parut un copil de-ala nebun, dar s-a mai maturizat intre timp , chiar daca si acum are unele scapari , mai ales cu video-urile astea ce le posteaza , stiu ca eram si eu implicat in treburile astea cu root-uri flood etc dar mi-am dat seama ca nu e calea de rezolvare buna cea eficienta, trebuie sa rezolvi cu probleme tale , nu sa fugi de ele, intelegi? Nu rezolvi nimic in viata cu flood. In rest, nu am ce zice, baiatul este ok :P

@Iulik - imatur, impulsiv.

@Ivanovici- devotat design-ului , activ, imi place ceea ce faci, nu te cunosc personal , dar pari un baiat de treaba, la locul lui si imi place.

@ty. - cel mai mic de pe aici, este activ, incearca sa ajute si el cu ce poate, pana acum imi place ceea ce faci, nu te cunosc personal , dar pari de treaba.

Am jucat cu expresso si deliric si nu am fost nici o data prins cu cod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Founder

 

@iGreen -Un om serios,de treaba si care sare mereu sa ajute un prieten si nu il lasa la greu.

 

 

Administratori

@Akim de treaba

@DARK ONE. de treaba

@Denis -nu cunosc

@HeT.h -nu cunosc

@iAngryPain -am vazut ca este un player bun.

@Marian -De treaba

@Relux -nu cunosc.

ZAXXYAX -putin nebun,dar e de treaba si el =]]

 

 

Co-Administratori

 

@JhOn -nu cunosc

@ChicoTheMachine -nu cunosc

@*SpIkE* -Un om cu simtul umorului si amuzant undeori,but =]

 

 

Super Moderatori

 

@BronX -de treaba

@Danielos Tudozeus -am apucat sa joc cu el pe server si este un om ok.

@Dragos -nu cunosc

@Jackass -baiat cu simtul umorului si foarte deschis cu ceilalti,gg.

@KingAngel -nu cunosc

@LUXOR -un bun prieten.

@MaSTeR -nu cunosc.

@RaZvAnNN -de treaba,ai inceput sa joci cat mai bine man css..bv tine'o tot asa.

 

Global Moderatori

@Rutu -nu cunosc

@Sacalul -un mare but =]].Uneori te supara,dar stie cum sa te ia sa te si impace.Butule :P

@TheGuardian -nu cunosc

 

 

Moderatori

@Afganistanu -nu cunosc =]]]]]

@haX -M- -putin nebun si el =]].salut mane.

 

 

Designeri

@Adrena[#L]ine -Am vazut ca e de treaba pe server,acum nush cum este cu adevarat,nu cunosc foarte bine.

CezarGFX -nu cunosc

Iulik -nu cunosc

Ivanovici -nu cunosc

ty. -nu cunosc.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Founder

 

@iGreen Fara cuvinte,baiat de treaba.

 

 

Administratori

@Akim Imi place gandirea lui.

@DARK ONE. Nu am avut ocazia sa il cunosc real life,dar e baiat de nota 100

@Denis Un pic cam "beat",glumet dar mereu activ

@HeT.h Jucator bun,no words.

@iAngryPain Un pic cam dur,dar merge.

@Marian Unul dintre cei mai maturi de aici

@Relux Best designer <3

ZAXXYAX Codat,la locul lui.

 

 

Co-Administratori

 

@JhOn Silver,stie ce este bunul simt.

@ChicoTheMachine  Matur,dar un pic cam dur.

@*SpIkE* Best friend ever

 

 

Super Moderatori

 

@BronX Carry on,un pic cam inactiv dar se pricepe in ce face.

@Danielos Tudozeus Jucator pozitiv.

@Dragos Nu cunosc

@Jackass Pamaj2,in sensul ca codat.

@KingAngel Nu cunosc.

@LUXOR Bun designer.

@MaSTeR Cel mai bun dintre cei buni :)) (sarcasm )

@RaZvAnNN Nu cunosc

Global Moderatori

@Rutu Nu cunosc

@Sacalul Alt prieten bun,nota 10

@TheGuardian Nu cunosc

 

 

Moderatori

@Afganistanu Nu cunosc

@haX -M- Nu cunosc

 

 

Designeri

@Adrena[#L]ine Al 2-lea cel mai bun designer

CezarGFX Daca e hazee,e bun jucator si matur parerea mea

Iulik Nu cunosc

Ivanovici Bun designer.

ty. Nu cunosc

Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu parerile mele


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Founder

 

iGreen-băiat cu inima mare,ajuta pe oricine oricand indiferent de situație RESPECT

 

 

Administratori

Akim-băiat normal,care nu prea vb  cu mine

DARK ONE.-băiat bun

Denis-nu ma prea suporta dar e băiat de treaba

HeT.h-de treaba

iAngryPainnu ma prea suporta

Marian

Relux-seful sefilor

ZAXXYAXY-băiat bun

Yassir- de treaba

 

Co-Administratori

 

JhOn-nu prea bun

ChicoTheMachine

*SpIkE*-băiat bun

 

 

Super Moderatori

 

BronX-sef peste sate

Danielos Tudozeus

Dragos

Jackass

KingAngel

LUXOR

MaSTeR

RaZvAnNN

 

Global Moderatori

Rutu

Sacalul-sef peste bucuresti

TheGuardian

 

 

Moderatori

Afganistanu-băiat de treaba

haX -M--om de incredere

 

 

Designeri

Adrena[#L]ine

CezarGFX

Iulik

Ivanovici

ty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
4 minutes ago, Ivanovici said:

Toti sunteti cei mai tari. Astfel nu as mai sta in aceasta comunitate. Va pup :* Si aveti grija de voi. Sarbatori fericite <3 


Respecta modelul jocului ,revino cu un edit 

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Ivanovici said:

Toti sunteti cei mai tari. Astfel nu as mai sta in aceasta comunitate. Va pup :* Si aveti grija de voi. Sarbatori fericite <3 


Sarbatori fericite ! <3


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Founder

 

iGreen : Un om foarte respectuos , rațional și corect , respect lui că a creat această comunitate și ne-am adunat țoți aici.

 

 

Administratori

Akim : Unul dintre cei cu care mă înțeleg foarte bine , chiar dacă nu îl cunosc de așa mult timp , mi-am dat seama că este un băiat foarte inteligent , de treabă și respectuos.

DARK ONE. : Cărat pe CSGO , de treabă , amuzant și puțin aspru.

Denis: Nu te cunosc personal dar văd că îți faci treaba , esti calm și la locul tău .

HeT.h : De treabă , amuzant , slab pe CSGO dar na .. , xD

iAngryPain : -

Marian :-

Relux : Nu prea te cunosc dar pari un băiat talentat atât in muzică cât și in design , respect.

ZAXXYAXY: Un băiat foarte deschis , calm și cooperant , iși face treaba bine.

Yassir:  -

 

Co-Administratori

 

JhOn :Nu prea te cunosc dar ești activ , te pricepi în design . 

ChicoTheMachine : -

*SpIkE* : M-ai cărat pe CSGO , joci bines , activ pe forum , îți faci treaba , un băiat corect și la locul lui.

 

 

Super Moderatori

 

BronX : Înțelegător , de treabă , rațional , un admin model , își face foarte bine treaba .

Danielos Tudozeus : De treabă , activ , își face treaba cu WWE.

Dragos : Mă ințeleg foarte bine cu el , chiar dacă e mai noob așa de fel , ești haios , foarte sociabil , naiv și înțelegător , știe să poarte o discuție când vrea.

Jackass: -

KingAngel:Nu prea te cunosc foarte bine dar îți faci treaba pe forum și ești activ.

LUXOR: De treabă , îți faci treaba , ești activ și talentat.

MaSTeR: - 

RaZvAnNN: -

 

Global Moderatori

Rutu: Cea mai sinceră , nebună , corectă , persoană pe care o cunosc.

Sacalul:Nu te cunosc. 

TheGuardian:Foarte de treabă , amuzant , iubești pisicile xD , țiți 4 life.

 

 

Moderatori

Afganistanu: -

haX -M: -

 

 

Designeri

Adrena[#L]ine: Ofticat pe CSGO  , joacă bine dar se enervează repede , se descurcă foarte bine în design.

CezarGFX:-

Iulik:-

Ivanovici:Nu te cunosc dar văd că ești foarte talentat în design , ține-o tot așa. :) 

ty.: De treabă , copilăros . xd

 

 


123.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, RaZvAnNN said:

Founder

 

iGreen-Om modest, corect, cu capul pe umeri, te face dintr-un om alt om @iGreen

 

 

Administratori

Akim-Panarama de om, e acolo unde este nevoie si corect @Akim

DARK ONE.-Stie sa glumeasca in limita bunului simt, si cel mai important stie de gluma @DARK ONE.

Denis-Panarama mare @Denis

HeT.h-Nu l-am cunoscut prea bine dar este un om cum se cade @HeT.h

iAngryPain-Mereu la locul lui @iAngryPain

Marian-Ce sa zic cu toate ca are foarte multe pe cap el este acelasi om cu aceeasi modestie @Marian

Relux-Nu-l cunosc bine, dar e de treaba @Relux

ZAXXYAX-Om de nota 2000, stie de gluma, tine la glume, si serios cand trebuie @ZAXXYAX

Yassir-Nu-l cunosc prea bine @Yassir

 

Co-Administratori

 

JhOn-Om cum se cade de treaba @JhOn

ChicoTheMachine-Om mare @ChicoTheMachine

*SpIkE*-De treaba si la locul lui, cu caracter foarte rar @*SpIkE*

 

 

Super Moderatori

 

BronX-Corect si demn @BronX

Danielos Tudozeus-Se straduieste tot timpul, nu am ajuns sa-l cunosc @Danielos Tudozeus

Dragos-Idem lui Danielos @Dragos

Jackass-Nu-l cunosc prea bine @Jackass

KingAngel-De treaba @KingAngel

LUXOR-De treaba @LUXOR

MaSTeR-Om de nota 1999, cu capul pe umeri si serios @MaSTeR

 

 

Global Moderatori

Rutu-Nu-l cunosc prea bine @Rutu

Sacalul-Panarama de om, razi non-stop @Sacalul

TheGuardian-Nu-l cunosc prea bine @TheGuardiaN

 

 

Moderatori

Afganistanu-Belea om @Afganistanu

haX -M--Nu-mi place caracterul lui @haX -M-

 

 

Designeri

Adrena[#L]ine-Prieten bun, imi este alaturi cand este nevoie @Adrena[#L]inE★

CezarGFX-Nu-l cunosc

Iulik-Nu-l cunosc

Ivanovici-Nu-l cunosc

ty.-Cam copil, caracterizeaza toti oamenii dar la el nu se uita, ceea ce mie nu-mi place la un om @ty.

Am zis ca-mi pare rau 


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...