Jump to content
Sign in to follow this  
QueenTeodora

RETRAGERE QUEEN-TEODORA

Recommended Posts

Teo, nu eu i.am dat eu nu fac deastea, nu ma bag peste alti admini, si azi era fara psilence de 2 ori si i.am dat la loc.E un bug, igreen cand ai timp daca ai putea rezolva ar fi super.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Lasa ice ca tu te rezolvi cu ban imediat cand intru iar traficantu o sa ii para rau ,  oricum la aia 2 nu o sa le mearga bine pe svr cat sunt eu ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/18/2016 at 1:17 AM, LaLa said:

La revedere :'(  

ce revedere we?

a zis ca bine atunci, insseamna ca nu se retrage, daca nu ma gresesc, corect teodora?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, iGreen said:

ce revedere we?

a zis ca bine atunci, insseamna ca nu se retrage, daca nu ma gresesc, corect teodora?

glumeam cu ea baa :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna Teo, nu inteleg dc renunti asa usor in fata unor porci?!.. ramai si iti promit eu ca de acum incolo care te mai jigneste sau face ceva are de aface cu mine, iti promit.

O sa joc si eu pe v34 de acum, pana acum jucam doar pe steam dar imi place si v34, si o sa fiu on aproape toata ziua, si o sa am grija de fiecare-n parte.

Deci te rog frumos nu renunta si ai incredere in mine,te astept cu drag pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce va faceti atatea probleme pentru nimicuri, tu Teodora sincer nu trebuie sa renunti pentru asa ceva :). Si e mine ma enerveaza traficant ala, dar il las in pace :)) , mai si rad putin de el se enerveaza, asta e :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yassir eu ia-m cerut iertare lui Teo daca ma iertat bine daca nu rau :) ca m-am schimbat imi pare rau vreau sa ramana sa ma pot revansa vezi cum vb la toate CERERILE mele bufon si toate alea cum te adresezi cu mine poti sa te adresezi si cu vitooarea ta prietena cum ar fi TEO daca ma injuri pe mine o injuri pe ia si deci tot tu esti taran. Okk incearca si tu sa fii civilizat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, iGreen said:

ce revedere we?

a zis ca bine atunci, insseamna ca nu se retrage, daca nu ma gresesc, corect teodora?

Nu ma retrag . 

Just now, Ŧคгค๏ภ™ said:

Buna Teo, nu inteleg dc renunti asa usor in fata unor porci?!.. ramai si iti promit eu ca de acum incolo care te mai jigneste sau face ceva are de aface cu mine, iti promit.

O sa joc si eu pe v34 de acum, pana acum jucam doar pe steam dar imi place si v34, si o sa fiu on aproape toata ziua, si o sa am grija de fiecare-n parte.

Deci te rog frumos nu renunta si ai incredere in mine,te astept cu drag pe server.

Buna ! Ok , o sa mai intru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...