Jump to content
Sign in to follow this  
Asimox#

CERERE GRAD |ELITE|¹ IceAngel# 

Recommended Posts

19 hours ago, Asimox# said:
1 hour ago, Yassir said:

Pleacă ma de aici ,auzi tupeu la el ca vrea admin ,da se adună orele de pe toate numele dar tu nu meriti admin ,ești doar un copil ofticat si care sa stie numa să înjure ,dacă si asta ia admin îmi bag pl si gata ;) fratele meu ca iei decizia corecta ,nu trebuie pareri

eu zic sa vb frumos ca eu nu sunt copil ofticat mai scap cate una dar rar si aia nu despre mamele unora cum faci tu mai zis dar nu totdeauna foarte rar, intreaba-l pe Snap, Xz, Over de cate ori mi-au dat ei gag ,,NICIODATSA,, Daca vrei sa vezi cat de ofticat sunt hai pe sv stai si joaca nu 10 minute joci si 5 ore stai spec strigam dupa tine hai ca e codat si dupa intra Pamaj sau Spike cu tine afk de 3 ore . Chiar tu te trezesti sa vb care nici nu stii ce e ala css.Du-te joaca la tine pe sv daca aici nu-ti place . Okk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Ba bufonule în primul rând eu nu is disperat ca tine sa stau toată ziua pe css si sa îmi fac laba 100/zii ca altceva tu nu ști ,nu îmi zice un brotac ca tine ce sa fac ,la tine oricine e codat ,tu crezi ca stau să mă uit pe toți când ți se scoala tie? Du-te ma plimba ursu ,si ai grija ca oricum nu te văd prea bine ,Poti sa fi tu in ELITE

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)) ,,Tupeist,, :) si Yassir sa nu iti zic eu cuii sa ii zici bufon .Si Akim cu 14 ani ai tai nici aia impliniti ai curaj sa vb ? Cum de ai tu G.MODERATOR nici naiba nu stie ca nu sti sa dai 1 warn. Yassir daca eu sunt ofticat de ce vi tu sa imi dai mie CONTRA cu ce motiv dovada? pana nu arati dovada ce spui tu are 0.1 % influenta asupra gradului cerut. Bufon :) nu se uita la el ca spala geamurile pentru 10 lei :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Yassir said:

Ba bufonule în primul rând eu nu is disperat ca tine sa stau toată ziua pe css si sa îmi fac laba 100/zii ca altceva tu nu ști ,nu îmi zice un brotac ca tine ce sa fac ,la tine oricine e codat ,tu crezi ca stau să mă uit pe toți când ți se scoala tie? Du-te ma plimba ursu ,si ai grija ca oricum nu te văd prea bine ,Poti sa fi tu in ELITE

 

9 hours ago, Yassir said:

Pleacă ma de aici ,auzi tupeu la el ca vrea admin ,da se adună orele de pe toate numele dar tu nu meriti admin ,ești doar un copil ofticat si care sa stie numa să înjure ,dacă si asta ia admin îmi bag pl si gata ;) fratele meu ca iei decizia corecta ,nu trebuie pareri

Yassire , pentru ce injuri ? Nu vad sa-ti zica ceva urat [ tu ai inceput primul aici ] . Pe server ai ban / mute / gag , ai grija si tu !


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okk dai TC Yassir daca nu ma bag si scrie RESPINS ca doar ai ADMINISTRATOR.Baunty lasa-l in pace ca nu are rost o discutie cu el nustiu dc sa intors deodata contra mine ca am fost prieteni cred ca de la faza cu Teo cand zicea , si facea pe GENTELMEn okk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat, explica regulamentu aici prin cuvintele tale


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

we nu te mai pune peste deciziile mele ca deja intreci masura si nu te mai certa cu toata lumea ti-am mai zis-o de 10 ori


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum am Rank 1 trebuie sa acult de cei care au grad mai mare Spike Yassir, Traficant , nu se permite folosirea comenzilor de genu gravity sunt experimentat ca am folosit dara acum stiu  trebuie sa vb frumos cu playsrii si sa ii sanctionez la injuraturi retry dupa !mute, gag dar totodata sa ii fac sa le placa sv. ,admini nu folosesc alt nume decat cel cu , care iau gradul, nu am voie sa dau kick la spec, clanurile care nu sunt gazduite de www.eliteroyal.org nu au voie sa recruteze de pe sv. Trebuie sa mentin un limbaj decent , nu am voie sa ma bag peste votul unui admin adica dac Spike sau oricare baga la vot nu am voie sa dau !cancelvote. Admini nu au voie sa se certe :)) si sa facem playerii sa revina si sa stim ca tu faci totul pt noi .           P.S = ultima am bagat-o de la mine si azi nu prea am stat ca am avut trb dar de maine in colo :))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai sa incep orice admin mai mic cum as fi eu, daca voi fii acceptat bineînțeles asculta de un admin cu rank mai mare ca si el, nu se permite folosirea comenzilor cum ar fi gravity, toti admini trebuie sa se comporte frumos cu alti playeri, astfel încât sa ii placa servarul, iar el sa mai revină si sa spună si prietenilor lui, nu se permite ca un jucător sa recruteze in clanul sau, daca nu este găzduit pe www.eliteroyal.org, admini nu au voie sa dea kick la cei de la spectator niciodata, playerolor care sunt afk nu li se da kick,folosește comanda !spec nume, daca un admin baga la vot mape, este interzis anularea comenzi de catre alt admin, sunt interzise certurile intre admini si jucători sau adminii intre ei, admini nu au voie sa folosească alt nume inafara de cel pe care are gradul.

 

 

 

 

Imi place ca te-ai inspirat de la mine :* :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Ia ma copile ,mai si comentezi dupa ce sti ca am dreptate ,de unde aveti voi copii atata tupeu in voi ma ? ,v-ati smecherit si voi ,esti penibil copile foarte penibil , se vede cat de mult iti doresti admin ,nici macar sa citesti regulamentul si sa scri de la tine , jalnic .

Ia alexandru ce admini accepti ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...