Jump to content
Sign in to follow this  
Sizzla

Retragere Traficant de Patrunjel

Recommended Posts

Salut,da,vezi bine nu e nici o facatura nu e nimic.E clar si bine,virusul se retrage din comunitatea Eliteroyal.org,deoarece aici nu mai pot rezista asa...Daca sunt but,praf atunci asa sa fiu.Nu ma retrag din cauza serverului...ci din cauza unor oameni nu le voi spune numele dar unei persoane merita... @SpIkE aceasta persoana deosebita iti raspunde cu o mare blandete atunci cand ii strigi si cand vorbesti cu el...te trateaza ca pe un print,iti raspunde intr-un ton foarte bland... =/

Deci ma retrag si pentru ca intra foarte multi hackeri si pentru ca sunt un admin "degeaba" , de cand a inceput febra cu sunetele...am inteles..am avut la incept admin,e normal sa folosesc sunetele...le foloseam excesiv...si acum le folosesc dar nu Chiar asa de excesiv... (admin pentru sunete) si din cauza ca sunt admin degeaba,schimb mapele de 5-6 ori pe zi...dau 1-2-3 ban-uri pe zi,dau mute,dau gag dar eu tot admin degeaba sunt...in fine...

Au existat si Legende care m-au placut ca om din prima clipa : @Manevra @Ganja @Alhh si multi altii.Macar aveam niste oameni care ma admirau si care rade-au cu mine nu de mine =/

Sper sa va placa fara mine si o sa ziceti voi odata (ne lipseste boacanele lui Traficant) veti vedea voi...La revedere EliteRoyal...Succes in viata si bafta la fraguri...Manevra sa joci si pentru mine -^_^-


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba traficant, dc draq esti asa batut in cap frate? de cate ori sa iti zic k e un joc, si ce daca sunt persoane care nu te suporta, crezi k pe mine ma suporta toatalumea? sunt persoane care sunt detreaba si pers care sunt mai incruntate, cum ar fi spike :))) dar in fine, daca tu esti asa batut in cap sa iti tai venele cum mi-ai zis pe skype, fa-o :)))))))))
P.S: Imi place coliva cu bomboane! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nu ma retrag din cauza serverului...ci din cauza unor oameni nu le voi spune numele dar unei persoane merita... @SpIkE aceasta persoana deosebita iti raspunde cu o mare blandete atunci cand ii strigi si cand vorbesti cu el...te trateaza ca pe un print,iti raspunde intr-un ton foarte bland... =/ "

 

Pe bune ? =)))) Asta e motivu pt care te retragi? Nu te-am jignit cu nimic, iti raspund cum iti raspunzi pt ca ma terorizezi cu mesajele pe u@, tu nu ai viata sociala ma :)))) Pentru tine cs.ul si calculatorul sunt mai importante ca viata reala, daca te injura unu pe css te sinucizi si daca te injura in realitate creca razi :))))

Bafta, dar nu vad motivul.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care are ceva util de zis sa zica, care nu, sa taca...inteles IceAngel? Asa, mai dau si eu un mic sfat, ca vad ca traficant asta e copil si nu se va maturiza prea curand se pare...fratele meu, in viata (atat cea reala, cat si cea virtuala) vei intalni mereu oameni care te vor agreea si oameni care te vor respinge, e ceva normal...daca tu pentru un joc faci atata drama, apai in viata reala, cand o fata te va refuza sau ceva, ce faci? Te spanzuri? Fii serios, asta-i viata, nu putem fi placuti de toti si nici nu avem nevoie de asta. Tu esti propriul sprijin moral mereu, nu conteaza ce zic altii. Sper ca intelegi ceva din ce am scris aici.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,ok am inteles TOT,dar mai inttai vreau sa zic ceva..Respect Marian si...draga Spike acm te inteleg...Daca vrei sa facem pace pe veci...nu oblig nu zic nimic,daca vrei siiii asa de plecare sunt eu mai retardat dar hai sa scurtez...inapoi in timp *sunete de reamintire* Eram pe svr si i-am dat ban la Adrenaline (Ai zis tu cu degetele tale *intelegi tu* ca daca te face prost nu e injuratura) pai..tu zisasi ca te-am injurat pe server...te-am facut c***t,nu e injuratura..nu SPike?Nici prost nici c***t scuze de limbaj dar am cenzurat..sper ca nu am incalcat nimic...deci spike sa imi raspunzi pace sau razboi...cum vrei...o da...@iGreen sa nu imi stergi Admin si toate alea voi reveni inapoi deoarece imi e tare dor de elite...merg pe alt server de CS:Source sa il testez nu sa raman acolo (nu voi aveam admin sau altceva pe serverul respectiv) daca se poate..Multumesc.Daca vreti sa vb cu mine sau ceva ma gasiti pe serverul de CS:Source cu numele S...Nu mai zic nimic...deci @iGreen nu scoate admin si toate alea pls...Revin cat mai rapid posibil             -^_^-


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaide capul meu... Cati ani ai ma frate 8? 9? Cica "pace sau razboi", ma nu vezi ca esti cu capu, i.am spus la unu sa faca liniste pe sv pt ca tipa la microfon si era mort, si tu cica " taci am zis, tu sa taci, ma luai cu jargoane de astea de parca erai cel mai smecher acolo, si imi zici mie ca sunt un cacat si etc.. uite.te la tine ma, ca nu ai facut nimic bun pt sv asta mai mult rau, asa ca nush care dintre noi e cacatu.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Băiete, tu te milogesti aici si cauți atenție, dar dacă erai intradevar așa e matur cum te dai pe Server nu scriai un roman plin de cuvinte luate din cărțile cu basme.

Esti un fals, pe Server ma înjurai, iar pe Skype te milogeai sa te ajut la ps, te-am ajutat, nu sunt rău, ajut pe cei ce îmi cer ajutor, dar tu vad ca nu îți aduci aminte, iar acum, văzând că respectul nu vine de la sine, încerci să îl obții dandu-te mare cu gradul tau, zicând că na, dacă ești mai mare în grad trebuie să fii respectat.

Respect pentru ce a zis Marian

Astept -rep Traficante, atât știi, ești doar un ofticat.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ori sunt eu retardat si nu inteleg, ori mie-mi suna mai mult a tradare, daca-ti place o comunitate stai in ea fie bine fie rau, nu conteaza ca se duce drq o vreme, isi revine cand Green are timp sau cand cineva pune degetul, nu pleci imediat dupa ce vezi cateva modificari inspre rau sau care te deranjeaza pe tine.

Nu esti diferit, pe eliteroyal sunt multi care migreaza dintr-o comunitate in alta, sau cel putin au fost, eu unul nu mai vreau sa vad astfel de persoane.

" .merg pe alt server de CS:Source sa il testez nu sa raman acolo  " cand ai spus asta nu ti-ai ales bine cuvintele, gandeste inainte sa vorbesti.

Tu esti genul de om ce vomita propozitii fara rost.


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...