Jump to content
Sign in to follow this  
DARK ONE.

Viral

Recommended Posts

Hiiiii apar si eu acolo ma esti nebun? :))

Cand o avut Ice reclamatie ca nu mai stiu? :)))))))))))

Ee da cand i-o dat ban fara demo :D

Ni ma ca am dat si Contra la reclamatie :))))))

@DARK ONE alte poze nu mai ai? :))


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Așa ma fă poze pe skipe , ca atat esti in stare iti zic ce am zis pe skipe si face to face ca da am tupeu , dar tu ca te ascunzi drept alt player si spionezi clanuri, flodezi sv esti un copil care nare ce face cu viata lui si traieste din tot felul de măgări , si te mai intrebi de toata lumea te injură si te face in fel si chip la cum te comporti , ar trebui să fi spanzurat de fața cu maicata să vada si ea ce copil a crescut si cum la educat o viată intreagă ca sa ajung un *spion* but raw care nu stie sa faca nimic decat sa se uite pe yt la tutoriale cum sa dea flood la playeri vai si amar de viata ta . Ai schimba-o daca ai putea sau mori asa ? Ca te asigur no sa mai traiesti mult daca continui asa.


zIquA0h.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba eu nu inteleg care e problema, sunt comvorbirele noastre pe skype, care e problema? putem sa injuram sa facem ce vrem, e confa, noastra, ba mare tarfe sunteti, ce draq tot aveti cu clanul asta? eu nu ppot intelege, sunteti niste idioti si asa veti ramane toata viata

Share this post


Link to post
Share on other sites

We sper sa nu vi se pare că le iau apărarea dar chiar ca aveți ceva unii cu clanul Viral vb lor astea sunt convorbirile lor dark nu e ok.....sper sa nu credeți că le țin apărarea încă o dată 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Expresso said:

We sper sa nu vi se pare că le iau apărarea dar chiar ca aveți ceva unii cu clanul Viral vb lor astea sunt convorbirile lor dark nu e ok.....sper sa nu credeți că le țin apărarea încă o dată 

nu e ok nici sa-ti pui playeri ca niste oameni fara creier sa comenteze la o reclamatie doar sa scapi tu cu fata curata, dar asta nu zice nimeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Het.H vrei să spui ca daca ai avea o reclamație de care să stea atârnată toată reputația ta nu ai spune la mai multe persoane să dea contra să fim serioși....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu imi pasa de injuraturi cat de faptul ca Akim si M16 au recunoscut ca astia trimit reclamatia mea pe skype si le zic la restu sa intre sa ma injure. Ganja a scris, dupa cum se vede in poza, ca el a intrat si pe alt cont sa comenteze, ei au inceput sa se lege de mine cu reclamatii, discutii in care incearca sa imi scoata mie gradu si nu le iese, acum stii vorba ceea "Dupa fapta si rasplata" . Ceau !

 

 


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba ce plm tot comenteaza copilu asta de 12 ani? ce tot se baga el aici? tute wa si beati laptele, dupa ce a dat ban la 5 playeri de pe sv nu inteleg dc mai e in comunitatea asta

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...