Jump to content
Sign in to follow this  
REDYY

cerere grad redking

Recommended Posts

Prenume - gheorghe
Nick - |ELITE|º redkiNG*
Varsta - 20
Acces dorit 
( detalii aici ) - semi-admin
Steam id - STEAM_0:0:1619653980

Ore pe gametracker [ click ] - http://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=red    am mai multe ore dar sa cu alte nume eu joc demult pe serveru lu igren 

Stii comenzile de sourcemod? Daca da spune una din acestea - !pmute !gag !kick  !ban si mai multe tot stiu despre admin                                                                             
Ai mai avut admin pe serveru asta - Nu dar am avut pe alte server aveam si serveru meu si sunt expesr admin :) stiu toate comenzile 
Alte mentiuni - Sunt activ si sper sa fiu aceptat 
Ai pus status pe skype: (public.eliteroyal.org - css v34) ? - Da

Ai adaugat la prieteni pe skype: (join_orange) ? - Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, cam prea repede vrea grad si acum o luna era banat pe motiv aim, nu uitati asta.

Aduceti-va aminte cand intra pe sv si iesea tot sv ca dadea numai cap. Au fost si multe dem facute in timp.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti lol spike aratami ca aveam wall ca deamu ma inervezi vad si amu joc si nu zice nimeni nimic numa tu vad ca plingi hai si steam unde vrei ma doare pl...  Tot asa joc intreaba pe cn a jucat cu mine steam

Share this post


Link to post
Share on other sites

@redking nu de cum joci acum e vorba, eu zic sa lasi scuzele si sa nu te mai prefaci, adu-ti aminte inainte ,atunci cand ai fost banat, cum le rupeai capurile la oameni cu cfg ala al tau, lasa scuzele si recunoaste-ti vina, nu fii copil...Nu suntem asa prosti ,toti stiu cum rupeai capatanile cu cfg ala al tau.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ea aduceti aminte nu mei facut si control nu mei gasit nimic cind te am ajutat cu ucp...  Aicea cfg nu face nimic til dau si tie nu o sa joci cum joc eu pentru ca trebue sa gindesti cu cap nu cu curu ca voi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

=))))) Esti patetic ma.. Nu vreau sa ma cert si nici nu am chef, dar iti zic ca pari penibil...Fara cfg ala te fac sa plangi ma.. Asa ca nu mai comenta ca toti stiu cum era pe elite cand intrai cu cfg ala ,pamaj iti aduci aminte cand vorbeai cu mn pe u@ chiar atunci si imi ziceai : asta are aim, si il injurai si iti spuneam hai sa ii facem demo si spune-ai :degeaba demo ca nu ii face nimeni nimic: nu mai mintii pamaj si recunoaste ce ai zis atunci.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...