Jump to content
Sign in to follow this  
REDYY

cerere grad redking

Recommended Posts

Are legendary eagle master,supreme pe 5 conturi daca tin bin minte ce zicea.. si i-am zis sa imi dea add pe steam sa jucam un 1v1, un compe ceva, si nici acum nu am primit... steam player. Nu l-am vazut jucand, voi miza insa pe faptul ca poate chiar joaca de ceva vreme si a capatat experienta. Comportamentul si atitudinea cam lasa de dorit, insa toti ne putem schimba.

Pro de incurajare ^_^


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 12/8/2016 at 10:17 PM, *SpIkE* said:

pamaj iti aduci aminte cand vorbeai cu mn pe u@ chiar atunci si imi ziceai : asta are aim, si il injurai si iti spuneam hai sa ii facem demo si spune-ai :degeaba demo ca nu ii face nimeni nimic: nu mai mintii pamaj si recunoaste ce ai zis atunci.

=)) lol zici cand ahahahah, dupa o vazut cum joca pe css steam, sii pe csgo parere se schimba ;) tu ce rank ai pe go ahahah gn 1 sau 2?, sau iti face rank master ca nu stii joc?, hai pe css steam ahahahah ca esti paleta plm ahaahhaahh pe 1vs1 8-6, dupa nu mai ai jucat sii zici rupi cfg lol ahahah ce om

tu esti nou aici esti newbie, nu stii pe davidoff, el dgs, jus7y, daca joci cu el zici ca e wall, acuma e pe steam, zici ca e wall sii pe steam.

v34 da e full de codatii, asta nu inseamna ca daca unu e bun, inseamna ca are wall daca joc la fel pe csgo sii css steam nu? logic.


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ba eu zic sa o lasi mai moale , stii foarte bine dc nu am continuat meciul atunci iar go nu mai joc din cauza celor de la steam, cu banurile si coldownurile lor aiurea. Vorbeste de tine mai intai si invata romana , dupa sa vb cu mn ca daca jucam pe v34 nu ai sanse ma "bunule" , ca te lauzi pe aici ca esti mare jucator si defapt esti vaide tine, cat despre cfg eu zic sa te uiti la tine ai dupa sa vb de altii..


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@redking Acceptat, contacteaza-ma pe skype.

@Pamaj. take it easy ca si tu esti slab cu tot cu steamu tau, pe v34 lumea joaca pentru ca asa le place, au inceput de mult si aici le-a placut si aici au si ramas, aici au prieteni, aici le place recoilu si multe alte motive exista de ce lumea joaca v34.

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...