Jump to content
Sign in to follow this  
Denis

Propunere pentru admini

Recommended Posts

Acum cativa ani cand jucam pe cs 1.6 pe unele sv mai speciale,adminii aveau pe spate Admin:

Ex: http://imgur.com/a/uxVkU

Am putea pune in loc de admin  helper, god orice grad.

Ar putea fi si pe Cs Go.

Acuma eu nu stiu daca se poate pune pe go sau source.


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

se poate pune, trebuie de vorbit cu cs laur ca el stie cum sa editeze skinuri


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ca ma bag. 

10 minutes ago, DuFlAsS said:

Nu cred ca ar fi asa ide buna pt codati .. de exemplu unu care joaca cu wallhack vede ala scris pe spate si da disconect :D, dar sa incercam :D

Pai are si comanda /admins si oricum vede cine este admin deci ar fi cam acelasi lucru.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spun asta pentru ca topicul este facut la sectiunea serverului de cs:s unde nu am grad si.. mna.. Oricum am vazut ca ai scris ca ar fi si pe CS:GO. Deci pentru asta voi lasa si eu un pro deoarece nu cred ca e nevoie sa faci si un topic identic la sectiunea serverului de cs:go.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 minutes ago, JhOn said:

iGreen există skinuri cu administrator scris pe spate care le poți lua de pe gamebanana pt css.

ar fi mai bine sa scrie admin nu administrator :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...