Jump to content
Sign in to follow this  
k1d

[Cadou] GodExe

Recommended Posts

Nick : MeTaL

Nick-ul celui carei daruiesti cadoul : GodExe

Cadou : c00707669071428193ac767d85d7af39.gif

Alte precizări : sper sa iti placa :) 


                                                                                                                   76561198204688197.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi .


                                            

hhhhk.png semnaturaforum.png

                                                                                   

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, MeTaL said:

Nick : MeTaL

Nick-ul celui carei daruiesti cadoul : GodExe

Cadou : c00707669071428193ac767d85d7af39.gif

Alte precizări : sper sa iti placa :) 

Destul de rea parerea mea,puteai sa ii aplici un efect mai frumos,textul sa dea bine cu stock-ul,gen culoarea textului sa fie un negru/maro,textul pus pe smooth,incearca sa-i aplici un border.

Ia-l ca pe un sfat.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, MaSTeR said:

Destul de rea parerea mea,puteai sa ii aplici un efect mai frumos,textul sa dea bine cu stock-ul,gen culoarea textului sa fie un negru/maro,textul pus pe smooth,incearca sa-i aplici un border.

Ia-l ca pe un sfat.

I-am aplicat un border este negru setat pe screen de aceea nu il vezii , si multumesc din nou de sfaturii :) 


                                                                                                                   76561198204688197.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 minutes ago, JhOn said:

Destul de urat textul . Invata sa redimensionezi ! Incearca sa faci avatarele 190x190.

Pai aia am facut =]] e 190x190 :)) 

 

3 hours ago, Yassir said:

altu care deseneaza in paint si spune ca e creatie :))

Da bravo ma ca tu stii de toate , sa mor eu de nu , tu care habar nu ai de PS6 comentezii , eu macar incerc sa fac ceva 


                                                                                                                   76561198204688197.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Metal, citește regulamentul când postezi undeva,te rog. E deja al 3-lea cadou, te rog ai grija, ai voie doar 2 pe săptămână.  TC

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...