Jump to content
Rafi 7k.

Cerere Gazduire Clan

Recommended Posts

  1. Liderul clanului : Rafi 
  2. Tagul clanului : ㄠ WBP ㄠ

Vechimea clanului : De azi. CSS / CSGO : CSS Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) :http://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=Rafi Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) : http://eliteroyal.org/forum/profile/3416-rafi/ Pe ce server al comunitatii jucati (IP) : public.eliteroyal.org v34 De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) : Denis26 Subforumuri dorite : Regulament Clan, Membri Clan, Arhiva War.uri, Discutii Libere, Cerere Clan, Cerere Promovare Cine va fi moderator : Eu De ce vrei in ELITEROYAL? : E cea mai frumoasa comunitate si pentru mine e prima si ultima. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : 

Pentru inceput membri clanului care nu vor respecta regulamentul, acel clan va fi dat afara si liderul nu mai poate primi a 2-a sansa de gazduire.

1+2 - Dupa ce este acceptat clanul toti mebri trebuie bagati intr.o comfa unde sa.l adaugam si pe iGreen + toti membritrebuie sa aiba la status "  www.eliteroyal.org/forum - 188.212.101.144:27015 (css v89), 188.212.100.209:27015 (css v34), 193.84.64.173:27015 (csgo) "

3 - Nu am voie sa adaug un membru nou in clan fara ca acesta sa aibe o cerere pe forum, in caz ca incalc aceasta regula sunt banat 3 zile si risc ca, clanul sa fie scos de pe server . 

4 -Trebuie sa actualizez lista cu membri la fiecare membru intrat sau iesit din clan.

5 -Dupa ce este acceptat clanul trebuie sa las Steam ID lui iGreen sa.mi puna admin pe mix, valabil dupa a 5-a cerere in clan.

6- Trebuie sa avem minim o cerere la o saptamana, ca sa se vada ca ne ocupam de el.

7 - Trebuie sa iti dau add pe skype dupa ce am facut cererea. (Te am pe skype, dar cred ca ma ai la block :D)

EDIT: Am schimbat numele.

Edited by Rafi

 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Imi pare rau Rafi, a fost clanu a lu xz. si a lu Snow... cu jucatori din MD si RO ca erau cel mai buni.

Acum nu cred ca mai este jucatori asa, daca vrei un clan faceti uni dar nu INQ te rog personal.

Sunt Dufi.

Edited by Chamak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

PRO e alt nume..


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@GiiXuu da tu ce tot te bagi in toate, ti.am cerut parerea, la cereri admin te bagi, aici te bagi. Tu nu esti nimic aici, te rog nu te mai baga unde nu.ti fierbe oala.


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...