Jump to content
Rafi 7k.

[Cadou] - ELITEROYAL

Recommended Posts

Good Job  boyyyy ;) Frumos


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smecher


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

17 hours ago, Ra. said:

Nick : Ra.

Nick-ul celui carei daruiesti cadoul : Comunitatii

Cadou : image.png

Alte precizări : Sper sa va placa... :D

e fain

 

doar ca ideie si posibilitate se folosesti culorile de la emblema noastra

galben auriu ceva de gen

ca am si eu o lucrare pentru comunitate :D si asa am posibilitatea sa va ofer doua versiunii :D

 


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 minutes ago, ChicoTheMachine said:

e fain

 

doar ca ideie si posibilitate se folosesti culorile de la emblema noastra

galben auriu ceva de gen

Am facut rosu ca asa era deagle, da o sa caur un deagel galben, auriu si o sa fac..

 

 


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Ra. said:

Am facut rosu ca asa era deagle, da o sa caur un deagel galben, auriu si o sa fac..

 

 

 

da nu ai programm sa intri in grafica si sa scimbi de acolo ???

@Howly☆ doar o scurta intrebare :) poate nu este aicia loc de el , imi cer scuze din inainte !!!

GIMP ca programm de prelucrat grafice este bun ???

eu in clasa 7 pana a 10a am folosit doar GIMP si ecxel sa imi pre lugrez pagina , dar in ziua de azi sunt 100 de programe si nu stiu cu care sa lucrez :D sa termin odata "cadou" sau "supriza"


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, ChicoTheMachine said:

 

da nu ai programm sa intri in grafica si sa scimbi de acolo ???

@Howly☆ doar o scurta intrebare :) poate nu este aicia loc de el , imi cer scuze din inainte !!!

GIMP ca programm de prelucrat grafice este bun ???

eu in clasa 7 pana a 10a am folosit doar GIMP si ecxel sa imi pre lugrez pagina , dar in ziua de azi sunt 100 de programe si nu stiu cu care sa lucrez :D sa termin odata "cadou" sau "supriza"

in gimp n-am lucrat niciodata

Photoshop CS6/CC 2017, asta ar fii cel mai bun, in asta poti face orice, dar e complicat, dureaza ceva timp sa il inveti

Daca vrei pentru avatare si etc, ia photoshop, daca ai ceva mai complicat, lucreaza in gimp, si incet incearca sa inveti sa faci la fel si in photoshop


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

7 minutes ago, Howly☆ said:

in gimp n-am lucrat niciodata

Photoshop CS6/CC 2017, asta ar fii cel mai bun, in asta poti face orice, dar e complicat, dureaza ceva timp sa il inveti

Daca vrei pentru avatare si etc, ia photoshop, daca ai ceva mai complicat, lucreaza in gimp, si incet incearca sa inveti sa faci la fel si in photoshop

mam uitat si eu prin net
da am vazut si eu photoshopu , dar GIMP e open beta :) si prin asta ma gandesc ca poti face putin mai multe cu el . ( poate gandesc prost , o sa iti dau info , dar vad ca au scimbat tot GIMP-u in diferta cu acu 16-17 ani cand am invatat la scoala sa lucram cu el )

si pretena le are cu photoshopu si ii pare GIMP-u mai profesional , eu dau o incercare :)  ( eu si in paint de pe windows reusesc sa fac multe , cu multa rabdare si timp , sau in office :)  la 18 ani am copiat stampilele de la traducatoru si notarul pentru niste acte , niti in ziua de azi nu sa prins , maicamea a platit 750€ pentru aceste acte :D eu am platit cu 14 ore de munca pe offic :D )


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...