Jump to content
Sign in to follow this  
MasterCS.

[Vand] 10 conturi Steam Cyber Cafe.

Recommended Posts

Model

Tipul topicului (vand / cumpar / schimb) : Vand.
Nume: Mihai Florin Alexandru.
Varsta:30.
Produs: 10 conturi Steam Cyber cafe,dezavantaj este ca nu puteti schimba detaliile la cont.
Pret:5E.
Metoda plata: Paysafe,skinuri CSGO!
Calitate (nou / folosit): Folosit.

E pe steam?(link/nu): Da,dar jocurile nu apar in library,are 6 ani apartanenta,sunt conturi Cyber cafe.
Alte mentiuni: 10 conturi fara VAC,full CS Pack,full team fortress 2 ,full half life + episode 1 + ricochet + Day of Defeat pack.

Imi dati PIN/skinuri apoi va dau conturle.

Puteti intreba pe FINZOR daca sunt de incredere.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu puteti schimba mail,parola,nr. telefon,conturile sunt publice,dar aveti sansa de a juca oricejoc de mai sus,majoritatea au rank silver.

Unele conturi au pe cs peste 1000 ore.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Howly☆ said:

pai ce rost are sa le platesti daca sunt publice, ce pana mea, asa de tare o dat saracia in voi?

Am vazut ca la fiecare vanzare comentezi negativ . El vinde , doar el stie parola si loginu . Daca esti interesat cumperi , daca nu , nu . Nu e necesar sa-l faci sarac sau ceva de gen .

Fara suparari !


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, Twintr0K said:

Am vazut ca la fiecare vanzare comentezi negativ . El vinde , doar el stie parola si loginu . Daca esti interesat cumperi , daca nu , nu . Nu e necesar sa-l faci sarac sau ceva de gen .

Fara suparari !

Pai daca vad ca e afacere buna, recomand, dar eu comentez cu ceea ce mi se pare mai adecvat, si nu l-am facut sarac, ca poti fi si bogat dar tot mort dupa bani


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

8 hours ago, Howly☆ said:

Pai daca vad ca e afacere buna, recomand, dar eu comentez cu ceea ce mi se pare mai adecvat, si nu l-am facut sarac, ca poti fi si bogat dar tot mort dupa bani

Eu incerc sa fac un ban,ce te bagi tu ?


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

T/C la cerere


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...