Jump to content
Sign in to follow this  
Fazendo

Cerere Moderator

Recommended Posts

  • Nume Valentin
  • Prenume Ciprian
  • Varsta  Am varsta de 16 ani.
  • Experienta de moderator Am o experienta foarte mare in moderarea forumurilor, indiferent de platforma, ma descurc excelent si in IPB si in PHPBB. Detin un forum IPB, pe care testez ultimele hook-uri aparute, ceea ce cosnider eu ca imi ofera in avantaj in plus.
  • Motiv Doresc sa modereaz aceasta categorie deoarece ma consider o persoana responsabila, cu cei 7 ani de acasa si consider ca mai voi descurca si voi face aceasta comunitate foarte populara, chiar daca este la inceput.
  • La ce categorie vrei sa fii moderator : Diverse - Life
  • De ce ai ales acea categorie Doresc sa moderez aceasta categorie deoarece petrec foarte mult timp pe internet si pot sa impartasesc noutatiile din domeniile IT/muzica/sport/filme/gaming cu toti membrii comunitatii.
  • Cum o sa te implici la acea categorie In primul rand am sa postez cat mai multe informatii utile, pentru a face membrii comunitatii sa gaseasca orice cauta direct pe eliteroyal, fara sa caute pe alte site-uri.
  • Ce face un moderator pe forum Un moderator, in primul rand modereaza, are grija de categoria lui, posteaza cat mai multe informatii utile, inchide topicurile care sunt vechi sau inutile si pastreaza o ordine intre topicurile categoriei.
  • Alte mentiuni -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...