Jump to content
LUXOR

old [Lecții] - Avatar.

Recommended Posts

Bravo tuturor, mersi pentru că ați incercat, insă câștigatorul la prima ediție este : @Howly☆

 

- Stock-ul pentru următoarele zile este - 

IRghWDV.jpg

- Text-ul ar fi bine să fie numele vostru ca text principal și cel secundar ELITEROYAL. -

- Dimensiuni : 150x250, 150x350. -


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Daca tot stiu ca nu am sanse impotriva lui Howly, m-am lasat dus de melodii si am creat asta :))

obi11.png Nu ma intereseaza parerea altora mie mi se pare foarte draguta :) luand in vedere ca nu eu sunt asa experimentat ca alti in PS :)) #RESPECT


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

84euj0s.png Mda.. se blureaza pe dimensiunea asta.

Aici mai in detaliu: vLrWQDW.png


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZKnNbzR.png

worst

Daca o fi mai bun, nush, dar daca e sa fiu ales iar, vreau sa fie ales altul, avand in vedere ca am castigat eu tura trecuta.

Ps: alege alte stock-uri, mai simple, cu elemente importante mai mari, aici elementul important era acea fata, in fata acelui munte, mi se pare destul de greu sa incadrezi aia si sa editezi sa arate bine


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 14.08.2017 at 0:11 AM, SkyzzO said:

Luxorel_V2.png

Efectele nu ți-au ieșit rău, insă mai ai de lucrat la text. Te aștept data viitoare.

 

10 hours ago, ObIto said:

Daca tot stiu ca nu am sanse impotriva lui Howly, m-am lasat dus de melodii si am creat asta :))

obi11.png Nu ma intereseaza parerea altora mie mi se pare foarte draguta :) luand in vedere ca nu eu sunt asa experimentat ca alti in PS :)) #RESPECT

La fel blur e frumos, insă cred eu ca acel font nu își are locul aici la fel și acele linii. Până data viitoare.

 

6 hours ago, Bron✖ said:

84euj0s.png Mda.. se blureaza pe dimensiunea asta.

Aici mai in detaliu: vLrWQDW.png

Efectele ceva mai simplu insă arată decent, acel font la nu prea se potrivește pentru un avatar de aceste mărimi, dar pe mărimile standart arată bine. Te aștept și data viitoare.

 

5 hours ago, JhOn said:

concurs.png 

Chiar îmi place ce ți-a ieșit, daca schimbai fontul la textul secundar era perfect.

 

5 hours ago, Howly☆ said:

ZKnNbzR.png

worst

Daca o fi mai bun, nush, dar daca e sa fiu ales iar, vreau sa fie ales altul, avand in vedere ca am castigat eu tura trecuta.

Ps: alege alte stock-uri, mai simple, cu elemente importante mai mari, aici elementul important era acea fata, in fata acelui munte, mi se pare destul de greu sa incadrezi aia si sa editezi sa arate bine

Un blur frumos, textul cred că trebuia să fie poziționat mai pe centru, cu stock-ul ai dreptate am luat prea repede trebuia ceva mai ușor.

 

2 hours ago, #Kkk said:

avatar94598.png

Îmi place ce ai făcut, poate trebuia sa scazi un pic opacitatea la blur, text-ul a ieșit bine. Te aștept și data viitoare.

- De data asta s-au schimbat multe lucruri, blur și alte efecte au ieșit mult mai bine ca data trecută, insă la text mai trebuie de lucrat. -

- Azi la ora 23:40 voi posta alt stock si voi alege câștigătorul, la noi o să se schimbe denumirea cred eu în AOTD ( Avatar of the day ), fiindcă nu are sens să aștept o săptămână pentru a posta alt stock. -


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 15.08.2017 at 2:46 PM, HaLoGeN^2k17 said:

Am incercat si eu ceva.

PS: E primul avatar :)

  @LUXOR GcYr7vU.png 

Efectele sunt mai simple, trebuie de lucrat pe partea aceasta, textul principal nu prea imi place acel gradient, pentru cel secundar iti recomand font-ul 04b03 pe 8 pixel, none.

 

2 hours ago, KeNzOr # EliteRoyal said:

Am facut si eu ceva

pla.png

Efectele tot ceva mai simplu, pe text nu ar trebuit sa pui stroke, textul secundar foloseste font-ul 04b03 pe 8 pixel, none.


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, LUXOR said:

Efectele sunt mai simple, trebuie de lucrat pe partea aceasta, textul principal nu prea imi place acel gradient, pentru cel secundar iti recomand font-ul 04b03 pe 8 pixel, none.

 

Efectele tot ceva mai simplu, pe text nu ar trebuit sa pui stroke, textul secundar foloseste font-ul 04b03 pe 8 pixel, none.

@LUXOR hai cu stock-ul ala :)


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

De data asta a fost mai greu să aleg, însă câștigătorul este : @JhOn

 

- Stock-ul pentru urmatoarele zile este -

V4TJpVN.png

- Text-ul principal numele vostru, secundar ELITEROYAL -

- Dimensiuni : 150x250, 150x350. -


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...