Jump to content
Sign in to follow this  
Kamerunezeu

Gabriel cu wall?..

Recommended Posts

Guest

Contra nu are nimika cumparati-va casti si daca sunteti atenti unde statea el si se uita pe zoom nu avea in alta parte unde sa verifice. Baiatu e curat

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, PuFuLeTeLe said:

Contra nu are nimika cumparati-va casti si daca sunteti atenti unde statea el si se uita pe zoom nu avea in alta parte unde sa verifice. Baiatu e curat

Curat pe naiba scuze Marian dar se vede de la o posta ca are wall, nici la sunet nu poti juca asa.. pai el se uita pe adversar inainte sa inceapa runda ce naiba... Mare PRO !!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mă faceți să râd...eu am mai zis, joacă la bulan, și eu fac prefire pe lego mereu de exemplu. Nu mai dau niciun fel de explicații, cum am mai spus, dacă nu știți să adminați spuneți-i lui iGreen că nu sunteți în stare și aia e. M-am săturat să îl tot acuzați, joacă jocul ăsta de 3 ani zilnic, mai mult ca mine, nu are tactică, dar reflexe are. Dacă vă plângeți că un copil e mai bun ca voi e clară treaba. Mai apoi, habar nu are să descarce un cod, eu nici atât. În viața mea nu am avut așa ceva în pc și nici nu o să am, fiindcă noi jucăm de plăcere, nu ca unii dintre ofticații de aici care fac quit rage după 2 capuri luate. Eu mor când văd cât de proști sunteți...joacă de pe pc-ul meu de acasă, știu mereu ce joacă, cum joacă și ce descarcă, știu mereu ce am în pc și garantez că eu și el suntem 100% curați. Cum e cs-ul instalat așa jucăm, nici măcar ținta nu e schimbată. Dacă voi sunteți niște noobi ofticați atunci nu am ce căuta în comunitatea asta. Care-s mai slabi îs noobi și care-s mai buni îs codați. Pun pariu că dacă intru cu un nume random pe o mapă iau ban. Mda, mai faceți cerere upgrade și ziceți că aveți experiență...trist.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci să-mi bag ceva de nu renunț la toată comunitatea, gradele, clanul și tot dacă iau ban din moment ce în pc la mine e strict jocul instalat și atâta tot. M-am săturat de toate acuzațiile, dacă aveam ceva da, recunoșteam și aia e, cum a fost faza cu fratele meu când a făcut abuz cu adminul, dar așa chiar nu îmi convine. Și Obito, dă -rep până mori, ești doar un ofticat și nu suportați ideea că un copil joaca mai bine decât voi. Salut.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Marian said:

Deci să-mi bag ceva de nu renunț la toată comunitatea, gradele, clanul și tot dacă iau ban din moment ce în pc la mine e strict jocul instalat și atâta tot. M-am săturat de toate acuzațiile, dacă aveam ceva da, recunoșteam și aia e, cum a fost faza cu fratele meu când a făcut abuz cu adminul, dar așa chiar nu îmi convine. Și Obito, dă -rep până mori, ești doar un ofticat și nu suportați ideea că un copil joaca mai bine decât voi. Salut.

Eu personal nu am am nimica cu el nu i-am facut nimica doar am vrut o parere si deaia am facut demo !


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marian da nu poti sa-i lasi sa faca un control.Mda poate nu vrei sa caute nimeni in pc-ul tau.La urma urmei nu ma bag treaba voastra.

Ar trebui sa-l credeti pe Marian nu cred ca el ar fi capabil sa ascunda ceva.Joaca la sunet si mai are câteodata bulan Gaby bv lui.

LA URMA URMEI E DOR O JOCA.Ceea ce multi uita.Câta certa....


MADONNA_FUMAND.gif =)))

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Marian said:

Deci să-mi bag ceva de nu renunț la toată comunitatea, gradele, clanul și tot dacă iau ban din moment ce în pc la mine e strict jocul instalat și atâta tot. M-am săturat de toate acuzațiile, dacă aveam ceva da, recunoșteam și aia e, cum a fost faza cu fratele meu când a făcut abuz cu adminul, dar așa chiar nu îmi convine. Și Obito, dă -rep până mori, ești doar un ofticat și nu suportați ideea că un copil joaca mai bine decât voi. Salut.

Am dat -rep pentru ca m-ai jignit cu ce ai spus acolo, si iti spun de acum eu nu o sa-i dau ban... este treaba ta ce faci cu el , pe mine nu ma intreseaza... dar pe demo-ul ala se vede cum se uita la adversari prin zid inainte sa inceapa runda si nu cred ca prin sunet se poate face asta. Oricum eu te respect mult ca om, si chiar imi place firea ta si nu as vrea sa ne certam dar eu am zis parerea mea sincera deoarece mie sincer da sincer nu imi place deloc de Gabriel deoarece este prea tare in clanta si nu are respect decat pentru cine vrea el si nu cred ca merge asa si de daia am eu ceva cu el ca asa nu i-as face nimic! Atat am avut de spus sper sa nu te superi pe mine eu chiar vreau sa fim prieteni . Oricum sper sa intelegi ce spun si eu. #RESPECT


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie pe la 12:34 tot imi zicea ca am wall ca am "cenzura" mea da  ces eu aici  anonimuyz sau cum dracu  i spune  am avut wall exe cfg  da bag "cenzura" sami zica unu ca am wall pai asta schimba tot amu  daca imi zice cine va ca am wall bag pl si imi bag toporu in pc si ma duc la bisesrica sa am rog entru vehikd =)) 

PS Gabriel are wal 


-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Normal că mă trec toți nervii când știu oricând ce am în pc și mi se bagă pe gât acuzații. Nu-l vezi și e bun? Păi da, că nu joaca numai aici, și da, face prefire, așa s-a obișnuit. Și normal că nu respectă când toți ziceți că are wall și vă bateți joc de el, cum am spus, mă uit prin team viewer de la lucru ce face și cum i se vorbește și lui. Elite se duce de râpă, ca să știți, numai din vina unor admini slabi ca unii din voi. Cu asta am terminat. Tu Samsung taci din gură, că habar nu ai pe ce planetă trăiești.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Marian said:

Tu Samsung taci din gură, că habar nu ai pe ce planetă trăiești.

Mooor :D:D Da boss te inteleg ,, mie acum ceva timp , cum crezi ca eram cand eram luat de fiecaredata la control (sănătate baunty :D ) Știind ce am eu in "pisic" ;) 

 

5 minutes ago, Marian said:

Normal că mă trec toți nervii când știu oricând ce am în pc și mi se bagă pe gât acuzații

Bravo frate , mi-ai deschis mintea "complet" abia acum mi-am dat seama ce rost are daca-l acuz pe baiat degeaba #respect ma frend ;)  


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Știți ce? Nici nu mă mai interesează, nu îmi răcesc gură de pomană, dacă voi credeți că eu sau el suntem așa disperați după puncte încât să avem coduri, atunci asta e problema voastră. Eu am spus tot ce aveam de spus, cine a înțeles, bine, cine nu, tot bine. Dați și ban, mi s-a acrit și oricum nu o să mă mai vedeți. TC.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...