Jump to content
MasterCS.

[Vand] Cont Steam cu CS:GO Rank Silver Elite Master without PRIME !

Recommended Posts

Model

Tipul topicului (vand / cumpar / schimb) : Vand.
Nume: Mihai Florin Alexandru
Varsta:30
Produs: Cont Steam cu CS:GO rank SilverElite Master,cu rank 17-18 nu am intrat decat o data si nu tin minte.
Pret: 10 euro Paysafecard.
Metoda plata: Paysafecard.
Calitate (nou / folosit): Folosit.

E pe steam?(link/nu): http://steamcommunity.com/id/masterdaucapuri
Alte mentiuni: NU MAI NEGOCIEZ LA PRET,FARA TEPARI,AM FACUT TRADE CU VIRTUAL SI CU SPIKE,AU OFERIT PRIMII,LE-AM DAT CONTURILE,SI EI POT CONFIRMA. Doar Paysafecard accept. 


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, SkyzzO said:

Nu recomand, toate conturiile lui sunt furate !

Furate ? Toate le-am facut prin trade,asta l-am primit la giveaway. =]

Contu' meu principal mi l-a dat Danielos,celalalt ce mi-a fost furat l-am recuperat,1 l-am cumparat la 5 euro,celalalt am dat la schimb contul tau Samp si celalalt l-am primit giveaway. =] Hf.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, MasterCS. said:

Furate ? Toate le-am facut prin trade,asta l-am primit la giveaway. =]

Mi-a confirmat virtual si sergiu + ca ai vrut tu sa imi dai un cont mai stii tu cand ti-am dat contul de clahs de mila si ai spus ca vrei sa il recuperezi ca ti-a dat block la cont 


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, SkyzzO said:

Mi-a confirmat virtual si sergiu + ca ai vrut tu sa imi dai un cont mai stii tu cand ti-am dat contul de clahs de mila si ai spus ca vrei sa il recuperezi ca ti-a dat block la cont 

Virtual si Sergiu ? :D De mila ? Apoi ti l-am dat si ai spus ca nu mai ai nevoie de el,cine mi-a dat block ? Contu' care l-am recuperat a fost furat de "o persoana",cred ca se simte cine,si l-am recuperat prin Steam Ticket. Apropo,am vrut sa-ti dau atunci contul de Steam,m-am razgandit,ca tot vedeam ca cineva imi tot intra pe cont si imi scadea din coroane,cineva cu un S5 si un Smart 7.

Up.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, MasterCS. said:

Virtual si Sergiu ? :D De mila ? Apoi ti l-am dat si ai spus ca nu mai ai nevoie de el,cine mi-a dat block ? Contu' care l-am recuperat a fost furat de "o persoana",cred ca se simte cine,si l-am recuperat prin Steam Ticket.

Up.

Uite ca se alfa lucruri pe care * nu mi le-ai spus ! Tu mie pe skype mi-ai spus ca ai incercat sa recuperezi contul prin steam ticket si ca nu o raspuns aia din cate stiue eu raspund in maxim 24 de h iar dupa ai spus ca ai luat VAC ban


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, SkyzzO said:

Uite ca se alfa lucruri pe care * nu mi le-ai spus ! Tu mie pe skype mi-ai spus ca ai incercat sa recuperezi contul prin steam ticket si ca nu o raspuns aia din cate stiue eu raspund in maxim 24 de h iar dupa ai spus ca ai luat VAC ban

Fratele meu,nu contu' ala,contu ala ce mi l-a furat Dark one l-am recuperat,din Martie 2017.

Am vrut sa fac trade cu contul ala pentru 15 euro,ala a platit intermediar fake,mi-a dat niste dovezi care nu erau ale lui eu nu am citit si alea doar trade facut etc,am dat primu contu la intermediar,apoi mi-a dat block si a schimbat tot la el,i-am cerut celui ce mi l-a vandut primu email,i-am spus la ala ca il recuperez,am blocat contul,si a doua zi cand vad pe cont pe profil VAC,apoi cei de la Steam ticket mi-au spus prea tarziu ca nu-i bun email-ul.

Contul respectiv : https://steamcommunity.com/id/nevzatsmurf3-


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...