Jump to content

Recommended Posts

Salut,as vrea si eu un telefon pana in 1500 lei ca s3 neo s-a cam dus.De preferinte camera sa fie buna si cea din fata si cea din spate


Văi Mamă

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Huawei P10 Lite e 1200 la reducere, eu am Huawei P9 Lite si merge destul de bine si daca nu vrei ia-ti o caramida. Poti sa joci cles roial pe el


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu persoal am iphone 6s si pot sa spun ca merge foarte bine , un prieten a avut p10 si l-a aruncat de la vreo 50 de centimetri de sol si s-a spart deci pot sa spun ca p10 e bun doar ca nu are gorilla glass si se sparge repede! Dupa mine as mai astepta si as lui unu bun rau de exemplu un samsung galaxy s8 e bestial , doar ca este decizia ta ... Sper ca te-am ajutat


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Samsung galaxy s6 edge, Iphone 6s ,Iphone 6 ,daca astepti pana luna viitoare cand o sa fie black friday

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nokia cu butoane :)) Glumesc, sincer un S5 ar fi ok, dar nu cred ca se incadreaza in 1500, cred ca e mai mult. Asa in 1500 recomand un Samsung care sa te tina si care sa-ti placa in minim 1000,1200 sau putin mai mult



sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

32 minutes ago, PooF said:

Nokia cu butoane :)) Glumesc, sincer un S5 ar fi ok, dar nu cred ca se incadreaza in 1500, cred ca e mai mult. Asa in 1500 recomand un Samsung care sa te tina si care sa-ti placa in minim 1000,1200 sau putin mai mult

Pai asa mai bine sta pana cand strange ceva bani si isi ia unul mai bun!


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...