Jump to content

Recommended Posts

Huawei P10 Lite e 1200 la reducere, eu am Huawei P9 Lite si merge destul de bine si daca nu vrei ia-ti o caramida. Poti sa joci cles roial pe el


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu persoal am iphone 6s si pot sa spun ca merge foarte bine , un prieten a avut p10 si l-a aruncat de la vreo 50 de centimetri de sol si s-a spart deci pot sa spun ca p10 e bun doar ca nu are gorilla glass si se sparge repede! Dupa mine as mai astepta si as lui unu bun rau de exemplu un samsung galaxy s8 e bestial , doar ca este decizia ta ... Sper ca te-am ajutat


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Samsung galaxy s6 edge, Iphone 6s ,Iphone 6 ,daca astepti pana luna viitoare cand o sa fie black friday

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nokia cu butoane :)) Glumesc, sincer un S5 ar fi ok, dar nu cred ca se incadreaza in 1500, cred ca e mai mult. Asa in 1500 recomand un Samsung care sa te tina si care sa-ti placa in minim 1000,1200 sau putin mai mult



sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

32 minutes ago, PooF said:

Nokia cu butoane :)) Glumesc, sincer un S5 ar fi ok, dar nu cred ca se incadreaza in 1500, cred ca e mai mult. Asa in 1500 recomand un Samsung care sa te tina si care sa-ti placa in minim 1000,1200 sau putin mai mult

Pai asa mai bine sta pana cand strange ceva bani si isi ia unul mai bun!


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...