Jump to content
Howly

[Fragshow] Howly

Recommended Posts

Dai si mie viewmodelul? :D


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, BronXy said:

Dai si mie viewmodelul? :D

e o setare pentru a inregistra, nevoie de sv_cheats 1, ar fi fov_cs_debug 100

1 minute ago, Jackass said:

Frumos , @Howly.

 Cu ce program ti l-ai facut ?

Filmat cu Fraps

Editat cu Sony vegas

Ps, stiu ca a 2-a faza are prea multa culoare, dar mi-a facut draci si mi-a fost lene sa scot si sa randez iar totul :))


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Imi plake cum este facut acest Frag Movie. Eu unul personal iubesc cand este mai mult vibrance pentru ca arata mult mai frumos


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Howly totul este perfect, mia placut fragshow-ul dar pe viitor alege o muzica mai inteleasa, mam chinuit mult sa inteleg ce vorbea ala si pina la un final am inteles ca e rusa... puteai sa alegi o muzica mai buna )))

Daca vrei o muzica in limba rusa poti sa imi scrii privat si iti ofer niste idei referitor russian rap.


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 minutes ago, Master. said:

Frumoasa,imi poti da si mie numele melodiei ? Apropo,fragshow-ul e reusit,dar daca vrei e doar un sfat,filmeaza 1920x1080 ca nu apare video'ul pe tot ecranul.

N-am cum, nu am monitor 1920x1080 :)

La edit am pus 1920x1080, dar am uitat eu cv


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...