Jump to content
Sign in to follow this  
G4BR!3Ḷ

Probleme ska

Recommended Posts

Hei salut cine ma pioate ajuta cu css-v34

Zilele astea stiti din absente mi s-a dus windowsul (era windows7) Si eri seara mi-am instalat windows 8.1 acuma cand intru pe css v34 imi merge in 10-9 fps inainte cand eram cu windows 7 imi merge cu 100-190 minim, cu grafica la maxim, dar acuma nu stiu ce sa fac va rog cine ma poate ajuta cu ceva nustiu cfg-fps daca are cineva ceva de genul ca sa pot juca caluma scrietimi

Va rog cine poate sa nu-mi scrie aici ca tutoriale pe YOUTUBE pt ca daca era asa nucred ca va mai ceream ajutorul vostru 

Pwp


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai instalate toate driverele necesare? Poti sa specifici ce tip de placa video ce sistem. Sa ne dai si ceva detali despre sistem.

In legatura cu driverele. Eu cand am instalat windowsu nu mi-am instalat de exemplu driverul de Ethernet si nu stiam de ce nu mergea netu. Mi-a luat doua ore sa vad ca nu am instalat. 


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, TheGuardiaN said:

Ai instalate toate driverele necesare? Poti sa specifici ce tip de placa video ce sistem. Sa ne dai si ceva detali despre sistem.

In legatura cu driverele. Eu cand am instalat windowsu nu mi-am instalat de exemplu driverul de Ethernet si nu stiam de ce nu mergea netu. Mi-a luat doua ore sa vad ca nu am instalat. 

Nu chiar ma pricep in ceea ce spui daca putem cumva pe skype sa vb

Draiverele nustiu  nu am instalat nici unul doar Windowsul l-am instalat :)


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 minutes ago, - nohacks - said:

Nu chiar ma pricep in ceea ce spui daca putem cumva pe skype sa vb

Draiverele nustiu  nu am instalat nici unul doar Windowsul l-am instalat :)

Daca vrei iti pot da eu disc cu drivere si iti arat cum se instaleaza daca vrei vb in privat.


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu poti juca fara drivere fara probleme. :)

Aveam un coleg care avea GTX 970 da nu avea driverul de placa video si ii mergeau jocurile ca dracu pentru ca mergeau cu Placa Video integrata.

TC doar stafful scrie cand inchide un topic. Din moment ce nu poti inchide topicul nu stiu de ce ai pus tcul :)

tc.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...