Jump to content
Sandu #69

Bhop Beasts (CS:GO Frag Movie)

Recommended Posts

Ma enerveaza replicile astea,nu vezi ca este incepator pai de unde pana mea sa aveti playeri daca va purtati asa cu iei.Cu cei care sunt pe server sau forum de mai mult timp ii ridicati in sanul lui Dumnezeu coborativa mai pe pamant si nu uitati de unde ati venit nu uitati ca ati fost si voi asa si nu stiati sa faceti nimic nu stiati sa miscati mousul normal.Luati acest reply ca pe un sfat stiu ca o sa fiu certat dar numi pasa.


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

30 minutes ago, WaRn|nG! said:

Ma enerveaza replicile astea,nu vezi ca este incepator pai de unde pana mea sa aveti playeri daca va purtati asa cu iei.Cu cei care sunt pe server sau forum de mai mult timp ii ridicati in sanul lui Dumnezeu coborativa mai pe pamant si nu uitati de unde ati venit nu uitati ca ati fost si voi asa si nu stiati sa faceti nimic nu stiati sa miscati mousul normal.Luati acest reply ca pe un sfat stiu ca o sa fiu certat dar numi pasa.

ASta tu mie imi zici?


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nush ce sa zic daca ai facut o greseala esti un caz pierdut...logica lv 9999 pusă in ramă.

+ nohack cand toti te aratau cu degetul la topicul ,,sa plec sau nu,, sau cum d& a fost , era bine xD


angelss.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...