Jump to content

Recommended Posts

Am si eu o provocare la clanul ELITE,daca vreti sa dati un war cu noi clanul KIA-T                                                                                                                                                                                                                                Data/ora:Cand vreti voi.                       Sper sa acceptati provocarea                  

Edited by Ion 777

snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Te rog sa editezi ce ai scris acolo ca nu esti ultima speta de om sa vorbesti asa.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Nume: Igor

Nickname: Igori Nikalaevici

Varsta:16

Clanul care ne provoaca:KiA-T

Data si ora:28.03.2018 19:00 sau 20:00

Server-ul pe care doriti sa dam WAR:Putem și pe public că nu o sa ne încurce nimeni :]]]

Alte mentiuni:Mapa de_dust2

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vai ce amuzant esti "putem si pe public ca nu o sa ne incurce nimeni" , aveti si voi sve d-alea de tin o luna , doua ca dupa va certati si va luati la pl si va intoarceti la restu si va rupeti in figuri, mari jucatori de css cu experienta de 3 luni, provoaca-ma pe mine la war, pe steam si joc 1v5 cu tot clanu ala :)))

By DARK ONE.,

dar stai... intai trebuie sa dai bani pe css... apoi sa dai bani pe coduri.. e mai greu si costa mai mult ca sa castigi un war acolo.. de asta va si jucati v34 hvh in 2018 :))

By RAKENZO[BAUNTY.],

Zici de v34 in 2018 si apoi faci cerere in clan sa joci la war ? :))

By DARK ONE.,

Desigur, am mintit cu ceva? Eu joc pe toate din seria counter-strike, imi impart timpul liber dupa cum imi doresc :)) Daca ma joc 30 min v34 la un war, nu inseamna ca imi schimb parerea, codatii tot codati sunt, dar cine se stie cu jocul ii depaseste cu tot cu cod :)) Doar daca nu vine unu ca kurlz cu rage, ala nu se mai numeste hack :)))


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, DARK ONE. said:

Vai ce amuzant esti "putem si pe public ca nu o sa ne incurce nimeni" , aveti si voi sve d-alea de tin o luna , doua ca dupa va certati si va luati la pl si va intoarceti la restu si va rupeti in figuri, mari jucatori de css cu experienta de 3 luni, provoaca-ma pe mine la war, pe steam si joc 1v5 cu tot clanu ala :)))

Eu am zis sa dam clan vs clan nu tu 1 si noi 5,ori tie ce iti ajunge greu la cap


snrlSYg.png.9e63713ac2ec2a521f62b1189f7f8363.png❤️     ion10.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

8 minutes ago, Ion 777 said:

Eu am zis sa dam clan vs clan nu tu 1 si noi 5,ori tie ce iti ajunge greu la cap

OFF: Nu am nevoie de toti 5 pentru clanu ala, ti-am facut doar o oferta proprie, nu raspund de clanul ELITE. Si vezi totusi cum vorbesti ca ai brain lag si iti da cu virgula pe gramatica. Daca esti de acord cu propunerea mea, lasa-mi pm.

ON: Topic-ul nu este facut in categoria corespunzatoare, dupa modelul corespunzator. T/C


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...