Jump to content
Sign in to follow this  
Denis

Messi si Ronaldo NU sunt finalisti pentru Balonul de Aur!

Recommended Posts

Messi si Ronaldo nu sunt finalisti anul acesta la Balonul de Aur! Jurnalistul francez Eric Mamruth sustine ca a aflat cine sunt cei trei jucatori care se bat pentru trofeu, iar ultimii doi castigatori nu sunt printre ei. Modric, Mbappe si Varane au primit cele mai multe voturi pana acum. Mbappe a marcat in finala Cupei Mondiale, Varane a cucerit titlul mondial alaturi de el, dar si Champions League cu Real Madrid, in timp ce Modric a castigat si el cel mai important trofeu pentru cluburi, dar a jucat si finala din Rusia.

Dupa 10 ani, fotbalul intra intr-o era noua. Messi nu a obtinut niciun trofeu major international, in timp ce Ronaldo a avut o evolutie slaba la Mondial.

Modric e favorit sa castige Balonul de Aur anul acesta, dupa ce a castigat si premiul FIFA The Best. Croatul a fost declarat cel mai bun jucator de la Mondialul din Rusia.

 

In sfarsit nu mai aud de astia 2 ?


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Mie-mi convine, imi place de Modric, si ce zici Denis ca e tot de la Real Madrid ca si celalalt finalist Varane?:)) sincer nu ma deranjeaza oricare dintre ei ar castiga pentru ca toti 3 sunt jucatori foarte buni si merita si chiar imi place de ei, si cred ca era cazul sa se schimbe din messi si ronaldo dupa atatia ani, deci daca e adevarat chiar ma bucur 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi ciudat sa-l castige Mbappe, desi sunt sanse destul de mari, fiindca e tanar si a prins peste tot in lume, dar avand in vedere performantele Modric va fi sigur castigatorul Balonului de aur, Varane e bun si el, dar la mondial a fost mai bun Umtiti, avand in vedere rolul, Varane a fost votat pentru ca a castigat ucl, nu pentru perfromanta de la World Cup

By Ion ❤ 7k,

Fan FCB=)


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...