Jump to content
Sign in to follow this  
Sukaru

[Portofoliu] NyTeLa

Recommended Posts

Stiu ca pozele sunt cam urate dar eu sunt la inceput am fost inspirat de la @@Iulik , @@LOLYOU, @@Rex, si @@Ivanovici

 

Link 1 : http://imgur.com/7dCjMFW

Link 2 : http://imgur.com/RaKrLkr


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan nu pot spune nimic. Dar intai invata sa redimensionezi corect, dupa lucreaza la efecte si text, va fi greu cu textul, chiar si eu am probleme cu textul.


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Momentan nu pot spune nimic. Dar intai invata sa redimensionezi corect, dupa lucreaza la efecte si text, va fi greu cu textul, chiar si eu am probleme cu textul.

Bine eu sunt inca doar la inceput, dar o sa invat cu timpul si dimensiunile


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect ,dar pentru mine asa o parere nu le fa .gif ca dupa mine strica din frumusete si nu zic ca mie nu-mi pkac dar imi plac asa mai simmpli cu efecte si text fain :) si la dimensiune ai nevoie de lucru,text si efecte deci dupa mine lasa gif (miscatoare) si fale simple si frumoase 


lJGM53K.jpg

qvXovKJ.jpg

 

 

                                      Respecta si vei fi RESPECTAT!

 

                                      Nip is Love,Nip is Life! 

                                                      

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect ,dar pentru mine asa o parere nu le fa .gif ca dupa mine strica din frumusete si nu zic ca mie nu-mi pkac dar imi plac asa mai simmpli cu efecte si text fain :) si la dimensiune ai nevoie de lucru,text si efecte deci dupa mine lasa gif (miscatoare) si fale simple si frumoase 

Bine, pentru tine o sa fac o poza normala


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

care mai face o cerere avatar / semnatura fara sa fie in sub-forumul Cerere Avatar / Semnatura ii va fi suspendat contul pe 7 zile

aveti sub-forum special pentru asa ceva, nu mai spamati portofoliul omului cu diferite cereri, aveti simt sau se vor lua masuri

 

iGreen a spus ,sa nu mai faceti aici cereri semnaturi/avatare, mai bine nu mai faceti asa ca iGreen nu glumeste

Stop OFFTOPIC


JOINED JUNE 14 , 2014

jC3ENR0.png

iiYAx61.png
 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...