Jump to content
Sign in to follow this  
Artamess

[Cerere - Designer] Artamess

Recommended Posts

 
  • Nume: Babos
  • Prenume: Timea
  • Varsta:19
  • Experienta designer ( Minim 3 poze ): Panther.gif
  • * Poza cu pantera a fost editata si cu AAE pentru care nu mai am save, dar chiar nu e mare lucru.

                                                              Scorpion.png          Brokenglass.png

                                                                                              http://iceimg.net/image/zl

                                                                                             http://iceimg.net/image/zr

  • Dovada de experienta: Toate creatiile mele http://eliteroyal.ro/forum/index.php?/topic/2798-portofoliu-artamess/
  • Care sunt dimensiunile pentru avatar ( ZxY): 150x300
  • Cu ce software te ocupi: Adobe Photoshop CS6, cateva efecte in Adobe After Effects
  • De cand te ocupi cu Design ?: Aproximativ 1 an
  • Alte mentiuni: Pe langa faptul ca am incercat mereu sa aduc elemente noi in portofoliu am sfatuit alti membrii ai comunitatii despre cum ar putea sa isi imbunatateasca editarile si sper ca o voi face in continuare alaturi si impreuna cu echipa de design :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Iulik de dragul bunului simt prefer sa nu iti raspund la argumentul tau pentru care am un mare CONTRA, hai sa nu ne calcam unul pe altul pe nervi ca nu o sa fie prea frumos si s-ar prea putea ca unul dintre noi sa iasa BLURat din toata situatia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Artamess nu lua in seama toti "designerii".

Ai un pro de la mine. Cand am citit ca te ocupi de design de un an nu credeam, cred ca ar fi trebuit sa avansezi mai mult in tot acest timp. Cred ca nu ai avut timp. In fine asta nu conteaza acum. Eu zic PRO deoarece se vede ca cunosti cu ce se mananca asta si ai un gen de editare aparte, ceva diferit de ceilalti.  Chiar daca nu iti ies toate pozele cum trebuie, stii cum se zice, intentia conteaza. Cat despre astea care sunt mai sus, ce pot sa zic, nu sunt chiar reusite, dar luand /psd si navigand putin prin el am inteles care defapot era ideea ta si cred ca asta este remarcabil. O sa evoluezi mult pe viitor. Iti zic eu. 

@@Iulik ziceai ca nu poti trai fara design dar se pare ca tu nici nu stii notiunea acestuia. Design nu inseama doar sa aplici un blur si aceleasi efecte mereu. Design este atunci cand creezi ceva singur, de la 0 fara a copia de undeva si fara a edita ceva. Ceea ce faci tu nu se poate numi design ci mai mult editare a pozelor. Nu te mai lega atat de toti cei din jur daca nu stii sa apreciezi munca cuiva. Mai bine te-ai uita in "portofoliul" tau iar apoi sa faci diferenta si sa comentezi. PACE.


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro și din partea mea!

 

Nu am crezut că o să faci și pasu ăsta :D dar mă bucur că te-ai decis să intri în echipa noastră

Iar cei care o să te critice  , nu ar trebuie să te pui la mintea lor și să le oferi satisfacția să le răspunzi! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si de la mine  ai un mare PRO!!!! :)

@@Iulik blur blur blur... si iara blur... tu doar acest efect stii? mai da-l pe nu stiu ce ca nu-mi vine in minte nimic si nu vreau sa injur sau sa zic ceva vulgar . In design DIN CATE STIU EU!!! sunt multe efecte nu doar BLUR.... si la ce te ajuta BLUR??? daca nu ai avea alte efecte... la tine blur e ziu sau ceva?


lJGM53K.jpg

qvXovKJ.jpg

 

 

                                      Respecta si vei fi RESPECTAT!

 

                                      Nip is Love,Nip is Life! 

                                                      

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...