Jump to content
Sign in to follow this  
An0NiM

No-Flash xzibitz

Recommended Posts

Parerea mea este ca ar trebui sa cautati altceva , sa nu mai stati 9 min sa faceti demouri dastea sa piarda lumea timpul ...... el lua flash , nu inteleg ce vedeti voi , adica voi ce v-a asteptati cand ia flash + ca joaca si cu dx 95 omu , sa stea la flash 5 min ? El ia flash 5-6 secunde cand il primeste langa el sau 3-4 cand nu dau aia bine .....nici nu trage cand primeste flash .....Daca stiti ce-i NO-FLASH , nu iei flash nici daca ti-l baga pe gat ! Dupa mine dovezile astea nu demonstreaza nimic , el joaca bine doar :)


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

  mam uitat la demo si eu esti tu bot.. nu se vede no flash... daca nu sti juca si juca atat xzibit e un jucator bun STEAM ON/OFF

 

 si daca ai pc ca a-lui . ai juca la fel eu am placa video 512 mb si daca dai flash in fata ma intors nu mai iau flash asa mult . am multe faze pe public spui ca am anti flash .. da control si nu am..! :):D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@@Anonim am un sfat ptr tn ;) de la prieten la prieten joaca Mario =)) dabea sti sa aprinzi pc si ii faci demo.. el joaca cs inaintea mea sau ata cand juca el css eu jucam jocuri online :]]  nici nustiam cei ala cs 1.6.. deci jucator bun . pe Mario fami mie anti flash :]]]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

  mam uitat la demo si eu esti tu bot.. nu se vede no flash... daca nu sti juca si juca atat xzibit e un jucator bun STEAM ON/OFF

 

 si daca ai pc ca a-lui . ai juca la fel eu am placa video 512 mb si daca dai flash in fata ma intors nu mai iau flash asa mult . am multe faze pe public spui ca am anti flash .. da control si nu am..! :):D;)

 

 

Tu invata gramatica limbii romane, si apoi vii sa comentezi. Bai Sensei, tu faci diferenta intre a lua flash 2 sicunde, si a nu lua deloc? Sau nici macar nu te-ai uitat la demo.. Am inteles faza cu PC bun, dar tot iei flash cat de cat, chiar daca nu tine 5 secunde ca la altii. Se vede clar la ultima faza ca intra prin 2-3 flash-uri si ii omoara pe aia 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest iAngryPain

Ce sa zic , curat omu , nu-mi pasa de flashuri , si asa il fac pe slab :)))

Mai mult am comentat ca s-a ma laud cu noua mea semnatura , adica cu prima semnatura si avatar :D:D:D:D :):) :)

Dap ,tocmai am vazut si eu chestia cu mat_dxlevel 95 ,si este chiar adevarat ,uneori dispare la 1-2 sec

Sorry pentru acuzarea falsa @@XzIbITz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai faceți offtopic degeaba!

Dacă știi să joci cs destul de bine , știi bine cum să te ferești de flash. , dacă nu , la mario cu voi și cu asta basta.

 

 

De ce va bagati ma voi daca nici macar nu v-ati uitat la demo? Ai vazut tu in demo ala ca se fereste de flash cumva? Eu vad doar ca trece ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat :| Una e sa iei flash 2-3 secunde cum zic unii ca are mat_dxlevel 95, si alta e sa nu iei deloc. Dar pentru unii e foarte greu de inteles. Puteti inchide subiectul, vad ca nu am cu cine discuta pe aici. Toti il pupati in cur pe xzibit doar pentru faptul ca e Administrator pe forum, si Fondator pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...