Jump to content
Sign in to follow this  
Marcu'

Revelatia

Recommended Posts

Nu vreau sa-mi arat suferintele aici dar vreau sa aud pareri in legatura cu intrebarea "Sa inchei aici?" .....in ultima vreme mi-a mers foarte prost si sincer ...daca intri si nu faci nimic doar mergi....unde este satisfactia ? 

Nu stiu ce se intampla , poate asa jucam eu mereu , dar parca acum mi-am aprofundat intrebarea asta "De ce continui?"

Poate ca eu gandesc prost , poate ca situatia nu se abordeaza asa....nush ce sa mai fac :/

Sper sa intelegeti ce am spus si daca ati trecut prin asa ceva sa-mi dati un sfat .

Elite este casa mea virtuala si unii imi sunteti dragi....


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest iAngryPain

Nu inteleg in totalitate ce mesaj vrei sa transmiti

Dar si daca te lasi de ER ,oricand te vom primi cu bratele deschise [Nu si in cazul tradarii :)))]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg in totalitate ce mesaj vrei sa transmiti

Dar si daca te lasi de ER ,oricand te vom primi cu bratele deschise [Nu si in cazul tradarii :)))]

Adica ma gandesc sa ma las o perioada de css si elite ...forum uneori....pentru ca simt ca nu fac fata de la un timp (NU ca nu am timp, nu mai fac fata la joc :/ )

",oricand te vom primi cu bratele deschise " :*


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu joci pe bani ca sa zici ca eu ma las nu sunt bun , nu toti suntem buni nici eu nu joc bine am momentele mele si daca te lasi de css ce faci te apuci de mario samp? mai bine stai frate si joaca chiar daca faci si nu faci frag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu joci pe bani ca sa zici ca eu ma las nu sunt bun , nu toti suntem buni nici eu nu joc bine am momentele mele si daca te lasi de css ce faci te apuci de mario samp? mai bine stai frate si joaca chiar daca faci si nu faci frag

O parere foarte buna. :)


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

O mica pauza, nu mai juca css 3-4 zile si vezi cum te simti, iesi din monotonie. Momentan si eu am facut o pauza de luni incoace de CS:GO pentru ca tot asa nu imi mai gaseam locul. Am mai facut asa si am revenit  in forma mai  buna ca oricand.

Nu e nevoie sa lasi totul balta doar pentru ca ai asa un impuls, cateodata ne dam noua insine un semnal de alarma in subconstient. Un fel de "trezeste-te naibii ca esti ca o leguma".

Ocupa-te cu altceva ca sa iti dai un restart si revin-o in forma buna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apuca-te si joaca alte jocuri intre timp daca ai timp liber , alte genuri asa cum fac eu in pauza de CSGO. Ma mai apuca nostalgia si joc jocuri clasice gen RTWC, Prince of persia, Gta 3 , lista poate continua, mai nou am reinceput sa joc Assassins Creed 2, Fahrenheit , ca sa ies din monotonia FPSurilor.. si mai mereu mai imi vine o pofta de csgo... cam asta te sfatuiesc , ia un joc care iti placea de mult sau eu stiu orice alt gen in afara de FPS, NFS Most Wanted etc si joaca-l din nou. Dupa  o saptamana iti garantez ca o  sa te intorci la css cu alti ochi . Sper ca am fost cat de cat de ajutor.


ZQALBrU.jpg

76561198018560509.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

gta 3 the best =)))

 

 

Apuca-te si joaca alte jocuri intre timp daca ai timp liber , alte genuri asa cum fac eu in pauza de CSGO. Ma mai apuca nostalgia si joc jocuri clasice gen RTWC, Prince of persia, Gta 3 , lista poate continua, mai nou am reinceput sa joc Assassins Creed 2, Fahrenheit , ca sa ies din monotonia FPSurilor.. si mai mereu mai imi vine o pofta de csgo... cam asta te sfatuiesc , ia un joc care iti placea de mult sau eu stiu orice alt gen in afara de FPS, NFS Most Wanted etc si joaca-l din nou. Dupa  o saptamana iti garantez ca o  sa te intorci la css cu alti ochi . Sper ca am fost cat de cat de ajutor.

 

 

O mica pauza, nu mai juca css 3-4 zile si vezi cum te simti, iesi din monotonie. Momentan si eu am facut o pauza de luni incoace de CS:GO pentru ca tot asa nu imi mai gaseam locul. Am mai facut asa si am revenit  in forma mai  buna ca oricand.

Nu e nevoie sa lasi totul balta doar pentru ca ai asa un impuls, cateodata ne dam noua insine un semnal de alarma in subconstient. Un fel de "trezeste-te naibii ca esti ca o leguma".

Ocupa-te cu altceva ca sa iti dai un restart si revin-o in forma buna. :)

Multumesc tuturor de pareri ! Chiar facut sa-mi dau seama ca greseam ! Eliteroyal my family!


zp1mv2E

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...