Jump to content
Sign in to follow this  
Don Baxter

Respins [Cerere Global Moderator] Don Baxter

Recommended Posts

  • Nume: Mastan 

    Prenume: Valentin 

    Varsta: 17

    Experienta de moderator global: Am experienta destula , de la gradul de designer pana la gradul de ADMINISTRAOR cu cunostinte ACP

    Motiv: Am gasit aceasta comunitate pe net si am intrat sa dau un ochii pe aici , deobicei pe unde trec imi las amprenta intr-un mod pozitiv . Am venit aici cu scopul de a ajuta comunitatea , sa aduc seriozitate si maturitate . 

  • Ce face un moderator global pe forum?: E simplu , un moderator global urmareste toate topicurile de pe forum  . Sanctioneaza greselile si ajuta membrii ! 

    Alte mentiuni: Posturi intradevar nu am , timp pe comunitate  nu am . Insa am ceva ce este important , maturitate , seriozitate , experienta si rabdare .

Am activat in foarte multe comunitati mari , cum am spus am experienta de la gradul de designer pana la gradul de ADMINISTRAOR cu cunostinte ACP 

 

Daca este nevoie am sa raspund intrebarilor si in privat !

 

Multumesc ! 


Cleverly disguised as a sane person


z6evvpB.gif


Light travels faster than sound. That is why some people appear bright until they speak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din modul in care te-ai prezentat suna totul frumos si bine, dar trebuie si sunt sigura ca intelegi faptul ca este nevoie sa te faci cunoscut printre noi.

Sa lasi o impresie pozitiva mai intai ca si membru a comunitatii si dupaia ca si staff. Acest lucru se castiga prin maturitate, rabdare si seriozitate, precum te prezinti tu, asadar te asteptam si esti primit cu bratele deschise daca dovedesti ceea ce ai descris.

:Contra:  pentru G. Moderator, dar un mare like and welcome in comunitate. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai noroc !

 

Ca sa ai gradul dorit trebuie sa ai si tu un anumit nr de postari pe comunitatea asta , trebuie sa ai si tu activitate , toti care au grade pe forum au activitate mare . Comunitatea asta nu este ca restul unde ai tu grade si etc . Aici totul se castiga prin munca si activitate .

 

 

                                                                 :Contra:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceea ce spune @@Artamess , dar ai sarit direct la moderator global...

Fa cateva posturi (fara spam) si activitate, si te asteptam cu o cerere de moderator daca chiar iti doresti.

Oricum, de la mine ai un :Contra: Nu fiit rai  , oricine are sansa lui


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA

Fratiilor trebuia sa dati tc pentru ca cererea e facuta aiurea , nici macar nu a citit conditiile pt moderator .. activitate deloc , posturi deloc , vechime deloc , aiurea ..

Infiine nu mai inchid eu topicurile ca sa comentati :)) scorpion poti tu :P


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...