Jump to content
Sign in to follow this  
AfGanistaNu

Bug in timpul unui demo

Recommended Posts

Salut am si eu o problema,acum 5 min am dat ban unui wall-er.Am dat urmatoarea comanda in consola "reord Bizon" am prins momentele cu wall-ul si am inceput sa scriu in consola "sm_ban Bizon 9999999 wallhack" .Dupa ce am iesit de pe server pentru ca am lag daca stau pe css si pe google,imi merge foarte greu,bun.Am iesit de pe server si am intrat pe forum la ban list-ul meu.Am copiat modelu am completat si cand sa pun link de pe girlshare cu ban-ul am dat upload sa caut fisierul bizon.dem si nu era...Apoi mi-am amintit ca nu am pus stop la demo,am intrat repede inapoi in Css(el fiind bagat in bara de start)  si am scris in consola "stop" si nu mai mergea sa pun stop la demo...Dar am martori daca este ceva:Puff,Aktiv,sacalu...etc.Si ei au dat voteban pentru ca era wall-er si dasta m-am pus spec si am inceput sa fac demo.

De acum inainte o sa fiu mai atent si o sa pun stop cand trebuie.Imi cer mii de scuze pentru greseala mea.Accept orice pedeapsa considerati dumneavoastra,dar zic ca oricine mai face greseli.Si promit ca nu se va mai repeta.

LINK sourceBans ,bizon.:http://eliteroyal.org/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:803195890&advType=steamid&Submit


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Am mai pățit și eu să uit să scriu stop și să nu se salveze demo ,la oricine se poate întâmpla ,îmi place de tine ca ești corect si ca ai recunoscut ,legat de acel codat eu zic ca daca ai martori e bine și să îi rămână banul chiar dacă face cerere unban să răspundă martori sau să fie debanat si la următoarea iară demo dar mai atent si atunci să fie banat definitiv și asta nu e bug..e greșeală ta ,pentru buguri este topic special..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am mai pățit și eu să uit să scriu stop și să nu se salveze demo ,la oricine se poate întâmpla ,îmi place de tine ca ești corect si ca ai recunoscut ,legat de acel codat eu zic ca daca ai martori e bine și să îi rămână banul chiar dacă face cerere unban să răspundă martori sau să fie debanat si la următoarea iară demo dar mai atent si atunci să fie banat definitiv și asta nu e bug..e greșeală ta ,pentru buguri este topic special..

Da,imi cer scuze,stiu ca nu este bug,dar nu stiam ce nume sa pun.Nu o sa se mai repede promit.


ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...